تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن Monster High Boo York Boo York 2015

Monster High Boo York Boo York 2015 در سال 2015 توسط کمپانی Hi-Tops Video ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده William Lau بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Monster High: Haunted و Monster High: Freaky Fusion را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : در این قسمت از این انیمیشن جذاب و دیدنی هیولاها به سهر نیویورک سفر می کنند تا با دوستان خود ملاقات کنند و به کتی در کار موسیقی کمک کنند . در همین راستا آنها از مدسه خود خارج می شوند و راهی سفری پر ماجرا و شگفت انگیز می شوند ، اما بزودی متوجه می شوند که این سفر و این ماجراجویی مملو از سروپرایز های متفاوت می باشد . در ادامه آنها برای کمک به کتی با یکدیگر متحد می شوند و او را در کار موسیقی خویش همراهی می کنند .

دانلود انیمیشن Monster High Boo York Boo York 2015

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Hi-Tops Video– کارگردان : William Lau– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود