تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن peppa pig cold winter day 2015

peppa pig cold winter day 2015 در سال 2015 توسط کمپانی Astley Baker Davies ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Neville Astley بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Peppa Pig و Ben & Holly’s Little Kingdom را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : پپا یک خوک کوچک و دوست داشتنی می باشد که به همراه دوستان خود و خوانواده دوست داشتنی اش که متشکل از برادرش جورج ، مادر و پدرش می باشد زندگی می کند . پپا در طول روز به تفریحات زیادی می پردازد ، تفریحات آنها شامل انجام بازی ، لباس پوشیدن و نمایش بازی کردن و گل بازی می باشد . در این قسمت از این انیمیشن جذاب و دیدنی پپا و دوستانش در حال انجام ماجراجویی های زیادی در یک شب سرد زمستانی می باشند .

دانلود انیمیشن peppa pig cold winter day 2015سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Astley Baker Davies– کارگردان : Neville Astley– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود