تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن The Pirates Who Dont Do Anything 2008

The Pirates Who Dont Do Anything 2008 در سال 2008 توسط کمپانی Arc Productions ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Mike Nawrocki بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Larry Boy: The Cartoon Adventures و VeggieTales: The Ultimate Silly Song Countdown را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : سه فرد بازیگوش و تنبل که همیشه در ارزوی دزد دریایی بودن می باشند ، در جریان یک اتفاق ناگوار خود را در قرن هفدهم میلادی می یابند . در آنجا متوجه می شوند که خانواده سلطنتی توسط گروهی از دزدان دریایی بدجنس به گروگان گرفته شده اند و این گروه از دزدان دریایی قصد دارند که با استفاده از خانواده سلطنتی به تمام کشور حکومت کنند . به همین دلیل الیوت ، جرج و سیگی تصمیم می گیرند که با راه اندازی کشتی دزدان دریایی خود به کمک خانواده سلطنتی رفته و آنها را از سرنوشت شوم خود نجات دهند .

دانلود انیمیشن The Pirates Who Dont Do Anything 2008

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Arc Productions– کارگردان : Mike Nawrocki– تاریخ انتشار : 2008– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود