تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن The Swan Princess 1994

The Swan Princess 1994 در سال 1994 توسط کمپانی Nest Family Entertainment ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Richard Rich بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Alpha and Omega: The Legend of the Saw Toothed Cave و The Swan Princess Christmas را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : یک جادوگر بدجنس و تاریک وارد شهر جادویی و صلح جو می شود و تصمیم می گیرد که کنترل این شهر را به دست خود بگیرد . به همین منظور درست در روز ازدواج شاهزاده تصمیم می گیرد که شاهزاده مهربان شهر را به یک قو تبدیل کند و در ادامه خدمتکار شیطانی خود را به ازدواج با پرنس شهر وا می دارد . شاهزاده که حال تبدیل به یک قوی زیبا شده است تصمیم می گیرد که با کمک سایر حیوانات جلوی این جادوگر شیطانی بگیرد و مردم خود را از سرنوشتی شوم برهاند .

دانلود انیمیشن The Swan Princess 1994

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Nest Family Entertainment– کارگردان : Richard Rich– تاریخ انتشار : 1994– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود