تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن Unstable Fables Tortoise vs Hare 2008

Unstable Fables Tortoise vs Hare 2008 در سال 2008 توسط کمپانی Flame Ventures ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Howard E. Baker بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون LEGO Hero Factory: Savage Planet و Lego: The Adventures of Clutch Powers را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

خلاصه داستان : داستان این انیمیشن کارتونی در رابطه با یک خرگوش و لاکپشت می باشد که در مسابقه سریع ترین حیوانات جنگل شرکت می کنند ، در این مسابقه لاکپشت قصد دارد با شرکت در این چالش شگفت انگیز خرگوش را شکست دهد و به تمام موجودات جنگل نشان دهد که او سریع ترین حیوان تمام جنگل می باشد . در ادامه پس از شروع این رقابت شگفت انگیز مشکلاتی در جنگل سرسبز رخ می دهد که سرنوشت تمام موجودات را تحت تاثیر قرار می دهد .

دانلود انیمیشن Unstable Fables Tortoise vs Hare 2008

سایر مشخصات :– ژانر : انیمیشن ماجرایی-اکشن-کمدی– شرکت سازنده : Animation Picture Company– کارگردان : Mark A.Z. Dippé– تاریخ انتشار : 2007– محصول کشور : ایالات متحده– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB
لینک دانلود