تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود اکشن فتوشاپ CM 126 Professional Photo Action Set 11893

Action یکی از ابزارهای پرکاربرد فتوشاپ است که به صورت یک فایل با پسوند ATN  مورد استفاده قرار می گیرد . اگر شما در زمینه طراحی و یا عکاسی فعالیت می کنید , حتما اکشن می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود زیرا به شما این اجازه را می دهد تا در یک چشم به هم زدن و تنها با یک کلیک اثری فوق العاده را خلق کنید . یکی از ویژگی های مهم Action , صرفه جویی در زمان و افزایش سرعت در رسیدن به هدف است . استفاده از Action توسط تمامی افراد مبتدی و حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد زیرا در بسیاری از مواقع می تواند کسانی که حرفه ای کار می کنند را از بلاتکلیفی نجات دهد و در بسیاری از مواقع الهام بخش کاربران باشد .

پروژه CM 126 Professional Photo Action Set 11893 که در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است از 126 اکشن تشکیل شده که می تواند جلوه فوق العاده ای به تصاویر شما ببخشد . استفاده از فایل ها بسیار ساده بوده و در صورتی که با مشکل روبرو شدید می توانید به فایل PDF آموزشی مراجعه کرده و راه حل مشکل خود را پیدا کنید .

CM.126.Professional.Photo.Action.Set.11893.www.Download.ir

 ویژگی های اکشن فتوشاپ CM 126 Professional Photo Action Set 11893 :– شامل فایل هایی با پسوند ATN, PAT, HDT– سازگار با تمامی نسخه های Adobe CS2 به بالا– دارای فایل راهنما
لینک دانلود