تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید کشتی کج WWE Champions v0.342

WWE Champions نام یک بازی جدید در سبک بازی های کشتی کج و همینطور پازلی می باشد که برای کاربران دستگاه های اندروید همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن در اختیار آنها قرار گرفته است . شما در این بازی می توانید با تمامی قهرمانان کشتی کج رن و مرد در جهان بازی کنید و از همان قابلیت های آنها برای این بازی استفاده شده است و بسیار دقیق و مانند همان حرکات می باشد . در این بازی شما می توانید در سبک های مختلفی بازی کنید و چالش های مختلفی را تجربه کنید . به طور مثال شما می توانید در مسابقات تکی یا Match شرکت کنید و یا در مسابقات گروهی ان با یک نفر برنده در کل بازی و ترکیب های این دو بازی و دیگر نوع مسابقات که برای تنوع مسابقات شما انتخاب ها و جذابیت های بسیاری را خواهید داشت . شما می توانید با قهرمانان معروفی مانند The Rock، Undertaker، Macho Man Randy Savage، جان سینا، Triple H، Big Show، Andre The Giant بازی کنید . این بازی به اکانت گوگل پلی شما متصل می شود و در هر موقعی که بعد از پاک کردن بازی بخواهید آن را بازی کنید می توانید آن را از ادامه بیاورید . همینطور پازل هایی در این بازی برای بازیکنان برای جمع آوری امتیاز در اختیار آنها قرار می گیرد که با حل آنها و گرفتن امتیاز می توانند بازی کنان خود را و قدرت هایشان را ارتقاء دهند و در مراجب سخت تری در بازی خود را به چالش بکشند . این بازی پس از یک هفته بسته می شود و باید برای ادامه بازی آن را خریدداری کنید اما شما می توانید با دانلود نسخه مود شده این بازی از سایت ما دیگر این محدودیت را نداشته باشید و به طور رایگان و همیشه بازی کنید .برخی قابلیت های بازی WWE Champions :-بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین .-دارای گرافیک بالای بازی .-همراه با قهرمانان معروف WWE در جهان مانند : The Rock، Undertaker، Macho Man Randy Savage و … .-همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت بازی .-همراه با پازل های متفاوتی در طول بازی .-قابلیت ارتقاء بازیکنان در طول بازی .

WWE Champions v0.342

**Winner! – 2018 Webby People’s Choice Award in the Game Category: Sports Game***
Happy Rusev Day! Download today to get exclusive Roman Reigns Gear and play in the WWE Champions limited time event to earn valuable rewards.
Your WWE dream rivalries are happening live in WWE Champions, the free action puzzle RPG game that pits the WWE’s greatest Superstars of all time and today against each other in the ultimate quest for stardom. Collect WWE Superstars from Raw and Smackdown Live alongside your favorite Legends, fighting your way through generations of the greatest WWE Superstars and all out mayhem.
Send your team into a WWE ring to test your fighting skills. Win, and your WWE champions will live on as immortals. Lose, and face defeat at your opponent’s hands. Team up with other WWE fans to battle for reputation, power and bragging rights in WWE Champions! #LetsSettleThis
==WWE CHAMPIONS FEATURES==
WWE Role Playing Game
• Use RPG skills to earn XP by fighting in the ring and upgrading your WWE champions to increase their power and customize epic fighting RPG moves.
• Fighting RPG gameplay lets you combine a variety of skills and upgrades to create a completely unique team to defeat your opponents.
MATCH 3 Game with Signature WWE Moves
• Match 3 pieces and obliterate rivals with signature WWE moves like John Cena’s Attitude Adjustment and The Rock’s legendary Rock Bottom.

لینک دانلود