دانلود بازی اندروید 3D MMO Celtic Heroes v3.2.2

3D MMO Celtic Heroes یک بازی جذاب در زمان های قدیم به همراه موجودات خیالی مانند اژدها ، هیولا و غیره در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که به همراه نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . این بازی با طرفداران و کاربران میلیونی که در سرتا سر جهان طرفدار آن هستند توانسته است یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی حال حاظر باشد . همچنین این بازی با داستانی ماجراجویانه و اعتیاد آور که فراموش نشدنی هستند می تواند یکی از جذاب ترین بازی های باشد که می توانید بازی کنید . شما در این بازی نقش یک انسان جنگ جو و خوب را دارید که باید به کمک مردم دال ریاتا در برابر خدای شرور ایستادگی کنید با انها بجنگید و برای زنده ماندن خود آنها را بکشید تا در جنگ پیروز شوید . این بازی با داستان جذاب خود یکی از بازی های طولانی اندرویدی به حساب می آید که می تواند بیش از هزاران ساعت شما را درگیر خود کند و بسیار اعتیاد آور باشد . شما باید کلن یا قلعه خود را بسازید و با دیگر قلعه هایی که در بازی وجود دارند به جنگ به پا خیزید و قلعه خود را با نیروهای مسلح قدرتمند سازید و دیوار ها و تجهیزات خود را در آن با جمع آوری سکه و منابع ارتقاء دهید تا به نسبت سخت تر شدن بازی شما هم در آن میشرفت کنید . این بازی آنلاین یکی از مشهور ترین بازی های اندرویدی جهان است که میلیون ها نفر در حال جاظر مشغول به بازی در آن هستند و فضایی بسیار جذاب و هیجانی و سرشار از چالش را شما در پی خواهید داشت که درصد اعتیاد این بازی را با گرافسک بالای خود نسبت به بقیه بازی ها بسیار بالا خواهد برد .قابلیت های کلیدی بازی 3D MMO Celtic Heroes : -بازی هیجانی و چالشی . -بیش از چند میلیون کاربر در سر تا سر جهان . -بازی به صورت آنلاین یا احتیاج به متصل بودن به اینترنت . -قابلیت ارتقاءقلعه خود . -دارای رقابت شدید با دیگر کلن ها به صورت واقعی و آنلاین . -بازی به صورت 3D یا سه بعدی . -قابلیت چت کردن با دیگر رقیبان یا دوستان خود در کلن . -بازی کاملان رایگان هنراه با نسخه مود شده یا بدون محدودین آن . -دارای زبان انگلیسی بازی . -دارای بیش از هزاران سلاح در طول بازی . -پشتیبانی از آندروید 2.3.3 و بالاتر .

3D MMO Celtic Heroes

Join together with millions of other players in real-time from across the world and enjoy a truly stunning and unforgettable MMO adventure full of challenging quests and battles, heroic feats and new friendships!


NEW WINTER EVENT! The Cranfir people have come down from the Dor-Keln Mountains to aid the people of Dal Riata against the forces of the evil god of the maelstrom, Taranis…..
Become real Celtic Heroes, and lead your Clan to victory in this incredibly unique and epic MMORPG gaming experience on your mobile device with thousands of hours of game-play available!


★ Embark on a truly epic 3D MMORPG journey across the vast and beautiful Highlands.
★ Customise your character with unique features!
★ Develop and master your skills to match your own play-style whilst you build new friendships!
★ Join Clans together and compete against rivals in real-time, to defeat thousands of legendary enemies including ruthless invaders, brutal trolls and ferocious fire breathing dragons.
★ Chat and trade items in game with other Heroes and Clan mates as you progress on your travels to protect the mythical Dal Riata from threatening dark forces!


Join millions of players online in an epic journey through a massive 3D open-world MMO of Celtic Mythology


Features:
+ FREE TO PLAY: true 3D MMORPG Celtic Heroes in real-time!
+ 5 fully customisable character classes to play – Warrior, Mage, Druid, Ranger, Rogue.
+ Massive stunning 3D MMO open-world gameplay (worldwide)
+ Chat and form Clans with hundreds of thousands of players from around the world in real-time!
+ RPG style hundreds of varied and challenging quests to complete, inspired by Celtic mythology
+ PvP Battles and Combat Duels
+ Earn & trade thousands of weapons, armour and items
+ Game Language: English


➟ Supports Android 2.3.3 and up
➟ Game access requires mobile internet or wifi connection
➟ Touchscreen device required to play


Millions of gamers have already ventured into the expansive worlds of this massive 3D MMO Celtic Heroes the most immersive 3D MMO on mobile. Join now for an epic open-world true 3D MMORPG experience in real-time!

لینک دانلود