تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Ace Commando v0.7.0

Ace Commando از دسته بازی های اکشن است که برای کاربران دستگاه های  اندروید طراحی شده است . در این بازی شما در نقش یک تکاور بازی می کنید . طیف گسترده ای از ماموریت های مختلف در این بازی برای شما قرار داده شده است که در نرحله های مختلف باید آن ها را سپری کنید . بازی به شما بیش از 20 سلاح متنوع می دهید که شما می توانید از بین آن ها انتحاب کنید و دشمنانتان را یکی پس از دیگری نابود کنید . در طول بازی شما می توانید  سلاح های جدید و پوسته ها را برای ارتقاء سطح قدرت خود خریداری کنید . ماموریت هایی که در طول بازی باید انجام دهید در محیط های متفاوتی هستند و مکان ها دارای دشمنان مختلف ، ماموریت های جدید و اهداف جدید برای بازیکن ها  است . Ace Commando با گرافیک واقع گرایانه و با کیفیت بالا طراحی شده است که هر کاربری را به سمت خود جذب می کند . اگر شما از ظرفداران بازی های اکشن و تیر اندازی هستید این بازی هیجان انگیز را به هیچ عن.ان از دست ندهید . همچنین این بازی از حجم کمی برحوردار است که شما می توانید در اوقات فراغت خود از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی Ace Commando :-امکان دسترسی به بیش از 20 سلاح مختلف .-پشتیبانی از گرافیک بالای HD .-حجم کم برای بازی .

Ace Commando

Ace Commando is stealth and action-packed shooter for the mobile. The game has multiple missions, where the player has to fight against different A.I., complete mission objectives and fight bosses. The player can use stealth or brawl it out with enemies. They can buy new weapons and skins to upgrade their power level.


Note: This is a public preview of a game in development. It’s limited to only one Episode(8 levels) and has bugs. We value your opinions and are excited to hear all your feedback.


[Multiple Unique Locations]
Multiple combat and stealth missions spread over multiple environments. Locations have different enemies, new missions and objectives for the player.


[Over 20 Real Guns]
Multiple real-world weapons each with different stats and realistic visual and sound effects.


[Realistic and H-D Graphic]
Ace Commando is designed with realistic and high-quality graphics. It has smooth combat controls and game-play.


*Permissions*
To deliver the best experience we would need some permissions from our users:


LOCATION: These permissions are needed to show the right advertisement contents for the targeted users for better ad experience.

لینک دانلود