تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Agar. io v2.5.3 به همراه فایل مود شده بازی

Agar. io نان بازی جدید و محبوب در سبک بازی های تفننی و سرگرم کننده میان کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که کاربران می توانند آن را داز این سایت به صورت رایگان و در نسخه apk ان را دانلود کردا و از آن لدت ببرند . شما در این بازی می توانید ۱۰۰ توپ مختلف را انخاب کرده و تقسیم کنید و تقسیم حتما باید دقیق باشد تا توپ های کوچک و بزرگ مساوی شده برای اینکه توب های بزرگتر کند تر و کوچک تر ها سریع تر هستند شما باید سعی کنید خود را با زدن به این توپ ها بزرگتر کنید و هرچه بزرگتر شوید بازی به مراتب برای شما سخت تر و دشوار تر خواهد بود زیرا سلول ها یا حفره های های بزرگی در بازی هستند که شما اگر به آنها دارد شوید توپ شما خورده میشود و می بازید و شما باید با تکنیک های خاص وارد آنها نشوید و توم خود را آنقدر بزرگ کرده تا وارد بزرگترین سلول بازی شده و آنجا بازی را می برید و رکورد خود را ثبت می کنید . شما می توانید این بازی را با گرافیکی انیمیشنی با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشترک گذاشته و امتیاز های خود را در سطح جهانی بررسی کنید . شما با تکنیک هایی مانند جدا شدن ،کوچک شدن و جاخالی دادن باید خود را از وارد شدن به این حفره ها نجات دهید و سرعت عمل خود را به مراتب به نسبت سخت شدن بازی افزایش دهید . اگر شما به ودنبال بازی های کوچک و تفننی هستید حتما این بازی جذاب را دریافت کرده و از نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

Agar. io

Agar.io apk is a casual game where you need to manipulate a small cell to play a story of a weak meat, control your small cells and eat other players to get bigger!


Players can collect 100 small balls and we can split for the first time. The split should be used cautiously. At the same time, the two balls are very tired, but if they don't split, the ball will be bigger and the running will be slower. We can use the split to prey on a ball that is much smaller than ours, or to be chased after being beaten, to abandon the soldiers. - ApkAwarD.coM


Players need to maintain a stable direction and flexible responsiveness. The early stage of the game is the development stage of the player. At this stage, the player needs to avoid the larger cells and try to enlarge himself. This is also a difficult stage in the game.

لینک دانلود