تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Airline Commander v1.1.5

Airline Commander – A real flight experience در سبک بازی های شبیه سازی شده است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و هم اکنون ما قصد داریم تا این بازی را خدمت حضور شما عزیزان معرفی کنیم . در این بازی شما می توانید تجربه واقعی پرواز را با یک بازی شیبه سازی شده اندروید کسب کنید و از آن لذت ببرید . شما می توانید بهترین خطوط هواپیمایی را ایجاد کنید و ده ها هواپیما را هم زمان مدیریت کنید . چالش های هیجان انگیزی در صد ها فرودگاه با باند های واقعی و مناطق با کیفیت بالا انتظار شما را می کشند شما در این بازی می توانید تمام تجربه های پرواز های عالی را کسب کنید . مسیر هایی که طی می کنید و پرواز هایی که انجام می دهید باعث کسب درآمد شما می شود و روز به روز افزایش پیدا می کند . در طول بازی یاد بگیرید که چگونه از تمام کنترل های هواپیما استفاده کنید و خودتان را برای مقابله با گسل ها ، شرایط اضطراری و شرایط نامساعد آب و هوایی آماده کنید چرا که هر لحظه ممکن است شما به چالش کشیده شوید و باید بتوانید از چالش ها به خوبی بگذرید . هر چه بیشتر بتوانید از شرکت هواپیمایی خود پول بدست بیاورید زودتر می توانید ناوگان هوایی خود را تاسیس کنید . اگر به بازی های خلبانی و مدیریت هواپیما ها علاقه دارید بدون شک این بازی می تواند بهترین گزینه در بین دیگر بازی های شبیه خود داشته باشد مطمئن باشید که بهترین است . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از امکانات بازی Airline Commander – A real flight experience :-پشتیبانی از ده ها هواپیمای کوچک برای ساخت ناوگان خود که شامل توربین ، واکنش ، تک عرشه یا دو طبقه می شود . -صدها فرودگاه واقعی و باند . -مناطق و فرودگاه ها با تصاویر ماهواره ای با وضوح بالای نقشه ها و ناوبری در سراسر جهان . -زمان واقعی ترافیک هوایی با خطوط هوایی واقعی در زمین و در پرواز . -روشهای SID / STAR واقعی و فرود با سیستم pushback .

Airline Commander

Create the best airline in the world and manage dozens of airliners.
Fly from the main hubs to open thousands of routes towards all the major airports of the world.
Earn from contracts, completing takeoffs, landings, taxiing and exciting challenges in hundreds of airports with realistic runways and high definition regions.
Increase your automatic earnings thanks to the routes you open and conquer the sky!


There are hundreds of licenses available to improve your skills. Learn how to use all airplanes controls, and to cope with faults, emergencies and unfavorable weather conditions. The more you improve the more you earn with your airline; build the definitive fleet amid real-time air traffic!


Features:
– Dozens of airliners to build your definitive fleet: turbine, reaction, single deck or double deck
– Dozens of main hubs with taxiways to open thousands of routes towards all the major airports of the world
– Hundreds of realistic airports and runways. Regions and airports with high definition satellite images, maps and worldwide navigation
– Thousands of different situations to handle during takeoff, landing, and all taxiing and airborne phases
– Real-time air traffic, with real airlines, on the ground and in flight
– Simplified flight system with navigation help or flight simulation for advanced users
– Realistic SID/STAR takeoff and landing procedures with pushback system, taxiing and the possibility to dock at the finger with individual display
– Compete against pilots and airlines from all around the world to prove you’re the best
– Realistic different times of the day with sun, moon, stars and real-time weather conditions
– Customizable airline livery

لینک دانلود