دانلود بازی اندروید Almost a Hero v3.0.3 همراه با فایل مود شده بازی

Almost a Hero در سبک بازی های نقش آفرینی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما هم اکنون قصد داریم تا این بازی فوق العاده را خدمت حضور شما عزیزان معرفی کنیم . در این بازی 11 نفر وجود دارند که در طول زندگی شان کار خاصی انجام نمی دادند و خیلی بی مصرف بوده اند ولی الان موقعیتی به وجود آمده است که این 11نفر می توانند به قهرمان های بازی تبدیل شوند . این 11 نفر در یک سفر حماسی قرار می گیرند تا از صفر تبدیل به قهرمانان شوند . این افراد به صورت قاطی انتخاب شده اند و هر کدام از آن ها از دیگری متفاوت است بعد از شروع شدن بازی این افراد به هر سختی که شده وارد ماجراجویی می شوند و نقش شما در این بازی این است که به این افراد کمک کنید تا در این ماجراجویی تنها نباشند و بتوانند بیشتر از همیشه مفید باشند . این بازی از دسته بازی های اعتیاد آور است که برای ساعت ها می تواند شما را سرگرم کند . در ابتدای ماجراجویی شما وارد سرزمین قدیمی و باستانی می شوید در این سرزمین اتفاقات زیادی برای این افراد ممکن است بیفتد و شما قرار است در این ماجراجویی به این افراد کمک بکنید تا این 11نفر به قهرمان شدن نزدیکتر بشوند . تنها با یک کلیک می توانید می توانید وارد ماموریت بعدی شوید و ماموریت را با کمک به این افراد به پایان برسانید . اگر از طرفداران بازی های نقش آفرینی هستید و دنبال یک بازی سرگرم کننده برای اوقات فراغت خود هستید پیشنهاد ما به شما Almost a Hero را معرفی می کنیم . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را همراه با نسخه مود شده آن به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .

برخی از ویژگی های بازی Almost a Hero :
-سرگرم کننده و هیجان انگیز .
-اعتیاد آور .
-گیم پلی آسان .

Almost a Hero v3.0.3

Almost A Hero is probably one of the most addicting RPG clicker games you will find out there today. In this incremental RPG clicker game, you will meet 11 idle heroes, also known as the most useless idiots to walk this earth, who embark on a quest to be slightly less useless idiots.
They say never give a loser an even chance. We say different.
Your team of idle heroes is a bunch of deeply unique and deeply flawed individuals who have been chosen for greatness. Heroic, noble, enlightened… Just 3 of the many words they can’t spell. They will set off on an epic journey that will turn them from zeroes to almost heroes. Or dead people. More likely the latter.
Join these zeroes on a quest to become clicker heroes in an ancient land. Train them to learn battle skills, magical powers and which end of a sword is the business end.
if you are into clicker games, RPG clicker game, incremental idle games or you love Clicker Heroes & idle Heroes get ready to discover your next serious addiction with “Almost a Hero – RPG Clicker Game”.
In AaH you’ll find idle heroes with upgrades, quests, ancient artifacts and secrets to unlock to become clicker heroes. Oh, and there’s lots of clicking to do. Yup, that’s what clicker games are all about. Have you nearly got what it takes to become almost a hero?
Download one of the most addicting clicker games, Almost a Hero – RPG Clicker Games today and lead your idle heroes to victory before it’s too late!

لینک دانلود