تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید AntVentor v1.0.16

AntVentor یک بازی بسیار جذاب و محبوب در سبک بازی های داستانی و سرگرم کننده است که هکراه با دیتای بازی در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . در داستان این بازی شما نقش یک مورچه را دارید و زندگی کردن به عنوان یک مورچه را تجربه خواهید کرد ! شما وارد زندگی معمولی یک مورچه می شوید ولی آن مورچه با هوش تر از مورچه ها و حتی بیشتر انسان ها می باشد و شما سفری پر از هیجان و چالش را به عنوان یک مورچه تجربه خواهید کرد . شما باید با کنترل کردن مورچه با کمک او اختراع هایی متنوع انجام دهید ، فکر کنید و او را به رویا های خودش برسانید پس شما نقش یک مورچه معمولی را نخواهید داشت شما مورچه ای خواهید داشت که رویاهای بزرگی دارد و شما باید با کنترل او به آن مورچه کمک کنید تا به رویاها و اختراعاتش برسد و مشکلات او را در این راه حل کنید تا او به زندگی اش برسد و شما هم در این مسیر تجربه های متنوع و جالبی را به عنوان مورچه خواهید داشت . این باز یبا گرافیک بالا و جذاب شما را وارد دنیایی از هیجان و داستان می کند و شما در این دنیا بسیار سرگرک خواهید شد و چیز های زیادی را یاد خواهید گرفت . شما در این مسیر با واقعیت های زندگی یک مورچه به صورت دقیق رو به رو خواهید شد ، پس این بازی به صورت بسیار دقیق و کار شده طراحی شده است . قبل از این این بازی برای ویندوز منتشر شده بود و مورد استقبال بسیاری از کاربران این بازی قرار گرفت ، پس اگر شما به دنبال یک بازی بسیار محبوب و جذاب همراه با داستانی بسیار هیجانی هستید که از قبل تعیید شده از طرف بسیاری از کاربران باشد این بازی جذاب را از دست ندهید و از سایت ما آن را به صورت رایگان دانلود کنید .قابلیت های کلیدی بازی AntVentor  :– لذت بردن از انیمیشن دقیق ساخته شده، شامل بیش از 15،000 فریم .-دارای پازل های بسیار جذاب و حتی سخت و فکری در بعصی مواقع .-دارای موسیقی همراه با طراحی دقیق آن بر روی این بازی .-گرافیک بالا و جذب کننده این بازی .-دارای داستانی ساده ولی در عین حال جذاب و هیجانی .-بازی به صورت آفباین یا بدون احتیاج به اینترنت .

AntVentor

Have you ever wondered what the world would look like if you were the size of an ant?


AntVentor is the first short chapter of the AntTrilogy series about an ant and his unusual adventures in a realistic macroworld.


The main character is an inventor ant. Despite his small size, he has a big dream.
He lived a simple life, until you showed up, broke his mechanism and ruined his plans.


Now you have to do whatever it takes to help Florantine not only return to his life, but also fulfill his long-cherished dream.


Together you will overcome difficulties and have many adventures, which are just beginning in this first chapter.


Do you want to:
– Feel what it’s like to be the size of an ant?
– Plunge into a unique and surprisingly photo-realistic macroworld?
– Shamelessly intrude into the life of the main character?
-Meet Florantine: a funny, but slightly arrogant inventor-ant?
– Laugh at the game’s many comical moments?
– Meet scary and cute, huge and tiny inhabitants of the macroworld?
– Enjoy scrupulously crafted animation, consisting of more than 15,000 frames?
– Appreciate the absence of tedious puzzles, usually created just for taking up your time?
– Skip the long dialogues, simply because they do not exist in the game?
– Listen to original atmospheric bass music?
– Be fascinated by the simple, but a very exciting story with a twist ending?


If at least one of your answers is “yes”, then this game is for you!

لینک دانلود