تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Apocalipsis – Harry at the end of the world

Apocalipsis – Harry at the end of the world نام یک بازی با طراحی و داستانی متفاوت در سب بازی اای ماجراجویی و سرگرم کننده است که به صورت کاملا رایگان و همراه با دیتای بازی به صورت فایل جداگانه در سایت ما در اختیار کاربران گوشی های و تبلیت های اندروید قرار گرفته است . داستان این بازی در آخر الزمان اتفاق می افتد جایی که تنامی انسان ها و حیوانات از بین رفته اند و زمین دیگر جایی برای زندگی کردن نمی باشد و شما در نقش پسری جوان به اسم هری باید در سفری در زمان قرون وسطی و همراه با هنر های فراوان باید پازل هایی را در کنار یکدیگر قرار دهید و معما های پیچیده را حل کنید تا یکی از دوستان گم شده خود را پیدا کنید . هری که از دادن این عزیز و دوستش برایش به منزله پایان یافتن جهان بوده است تن به دنیایی عجیب و غریب و مر از رمز و راز میدهد تا شاید بتواند در آنجا دوست خود را پیدا کند . او در سفر خود بسیاری از موجودات و حیواناتی با شکل ها و توانایی های عجیب را می بیند که برخی از آنها خطرناک و برخی دیگر در سفرش مفید هستند . شما در این بازی محبوب و با داستانی قوی و هیجانی می توانید ساعت ها خود را درگیر آن کنید و به ماجراجویی های متفاوت در این بازی بپردازید و تجربه های بسیار جدید تاریخی را به دست بیاوید که نشان از طراحی بسیار دقیق و جذاب بازی است . شما می توانید این بازی را بدون تبلیغات و بدون احتیاج به متصل بودن به اینترنت و به صورت آفلاین بازی کنید و از آن لذت ببرید و همجنین نظرات خود را در باره ی بازی با ما به اشتراک بگذارید .برخی قابلیت های بازی Apocalipsis – Harry at the end of the world :-بازی به صورت آفلاین . -دارای داستانی بسیار جذاب و با طراحی فوق العاده . -دارای پازل هایی اسان تا سخت و متفاوت در طول بازی . -دیدار با موجوداتی عجیب و غریب در طول بازی . -دارای موسیقی بسیار تاثیر گذار در طول بازی . -دارای گرافیکی انیمیشنی و جالب و قوی . -همراه با دیتای بازی به صورت فایل جداگانه .

Apocalipsis v1.0.24

Let us tell you a story about Heartbreak, Redemption, and Apocalypse! Help Harry find his beloved one on a journey through a world inspired by medieval beliefs and art.


Apocalipsis is a point and click adventure game with a unique artstyle inspired by 15th century engravings. Harry, for whom the loss of his beloved was the end of his world, has to venture out into strange, unwelcoming lands to get her back. On his journey he will meet fantastical creatures, straight from the minds of medieval artists, and ultimately conquer his own personal demons.


“Apocalipsis takes its cues from an often neglected corner of Western cultural history, remaking fantastical woodcuts into a convincing, amusing and engaging world. Its puzzles, its art and its atmosphere feel authentically medieval, while its story splashes in the dark waters of stoicism.”
– POLYGON

“A heady descent into the nightmares of Dürer & Holbein, Apocalipsis invokes 15th century mysticism like nobody’s business.” – RAGEQUIT


“A breath of fresh air for a point and click adventure. Or rather, a fresh wave of plague ridden air.“ – The Digital Fix


IN APOCALIPSIS YOU WILL:
– Play a classic point and click adventure game with a twist.
– Witness medieval art coming alive in a video game.
– Visit over two dozen unique locations with puzzles to be solved and hidden meanings to be discovered.
– Discover an alternative ending by collecting all the wormwood hidden inside the levels.
– Meet creatures straight from the 15th century codices.
– Shake your spirit with the foreboding soundtrack inspired by the esthetic of Danse Macabre.
– Earn achievements, just like they did in 1495!

لینک دانلود