تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Arcane Quest 3 v1.1.2 + فایل مود + فایل دیتا

Arcane Quest 3 نام‌ بازی بسیار محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن‌ را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی و همینطور فایل دیتای بازی را دانلود کرده و از آن لذت ببرید . شما بای این بازی احتیاج‌ به متصل شدن به اینترنت نخواهید داشت و بازی آفلاین بوده . این بازی محبوب در ۳ومین و بهترین نسخه خود توانسته است ۵۰ هزار دانلود را د گوگل پلی برای خود داشته باشد و جزو بازی های محبوب باشد . دشمنان قلمرو شما کم کم‌به شما نزدیک تر خواهند شد و می خواهند آن را تسخیر کنند و شما به همراه تیمی که برای خود جمع آوری کرده اید به جنگ با آنها رفته و با تکنیک ها و استراتژی خود و به همراه سلاح های مختلف مانند انواع شمشیر هایی که در اختیار خواهید داشت آنها را از پا در آورید . این بازی دارای ۱۰ کلاس و سطح مختلف برای بازی می باشد . همچنین شما می توانید میان ۱۵۰ سلاح مختلف در بازی انتخاب کرده و با آنها استراتژی های خود را در بازی تغییر دهید . ۱۵۰ سلاح مختلف باعث جذابیت و هیجان بسیار بیشتر در این بازی شده است . شما در این بازی به نبرد های سهمگین و خشنی خواهید رفت وه سر تا سر هیجان و چالش خواهد بود . شما می توانید با تاس ریخت در قسمت هایی از بازی سربازان خود را ارتقاگ داده و به سطح های جدید وارد شوند و با دشمنان قوی تری بجنگید . این بازی به زبان های معروف جهان مانند انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی ترجمه شده است . همچنین این بازی دارای گرافیک اچ دی و بالایی به همراه صدا گذاری های جذابی می باشد که باعث محبوبیت بیشتر این بازی میان کاربران شده است .برخی قابلیت های بازی Arcane Quest 3 : -بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به اینترنت . -دارای ۱۵۰ سلاح مختلف و جذاب در بازی . -دارای گرافیک بسیار بالا و hd بازی . -درای زبان های انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی و ایتالیایی . -دارای امتیاز بسیار خوب و بالای ۴.۵ از ۵.۰ در گوگل پلی . -دارای فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . -دارای فایل دیتای بازی به صورت جداگانه . -دارای داستان بسیار جذاب بازی .

Arcane Quest 3 v1.1.2

Screenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot ImageScreenshot Image
The Powers of Darkness have spread in the Real of Auria, you must forge your own destiny with this action packed RPG Hack & Slash and fight your way through endless hordes of orcs, undead, demons and all sorts of terrifying creatures.
Merciless dungeon hunter or savior of the peace? Build your own legend, level up and create your character to match your favorite combat style. With no standard classes, your imagination is the only limit to grow the final warrior.
Complete dozens of primary and side quests, entertain yourself with mini games to break the action, hire the best ally to participate in this great adventure.
The gameplay returns to the origins of the true hack & slash games. No auto combat or endless grinding, your own skills will determine your success. Face gigantic bosses to unveil the true nature of your hero!

لینک دانلود