دانلود بازی اندروید Battle Of Warships v1.67.8

Battle Of Warships از دسته بازی های اکشن و نبرد های ناو های دریایی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی شما در ابتدا می توانید ناو های خود را لز بین بهترین ناو های طول تاریخ که شامل ناوهای دریایی جنگ جهانی اول و دوم می شود انتخاب کنید و جنگ را آغاز کنید . در این بازی شما در نقش کاپیتان هستید و همچنین فرماندهی ناوهای هواپیما بر را بر عهده دارید . برای رسیدن به پیروزی شما باید به عنوان کاپیتان ناو نقاط ضعف ناو های دیگر را بررسی کنید و از ناوی استفاده کنید که بیشتر می تواند نقاط از نقاط ضعف ناو های دیگر استفاده کند تا بتوانید پیروز شوید . شما می توانید از بیش از 20 رزم ناو برتر که در جنگ های جهانی اول و دوم هستند به صورت کاملا دلخواه انتخاب کنید و در طول نبرد های خودتان از آن ها بهره ببرید . با جمع کردن پول و امتیاز در طول بازی می توانید ناو های خود را ارتقاء دهید و یا انواع و اقسام سلاح ها را خریداری کنید و بر روی ناو های خود نصب کنید و شانس خود را برای پیروزی در نبرد ها بالاتر ببرید . این بازی دارای گرافیک سه بعدی است که بازی با آن را به مراتب جذاب تر کرده است . اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های اکشن و نبرد های دریایی هستید این بازی برای شما ساخته شده است . هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی هیجان انگیز را به همراه نسخه مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی Battle Of Warships :-امکان انتخاب از بین بیش از 20 کشتی جنگی از برترین های جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم . -پشتیبانی از سیستم به روز رسانی منحصر به فرد برای هر کشتی شما . -پشتیبانی از گرافیک فوق العاده سه بعدی با تمام ویژگی های بهترین بازی های موبایل . -پشتیبانی از سیستم تغییرات آب هوایی در نقشه های بازی و مبارزه در شب و روز .

Battle Of Warships

Are you fond of battle ships? The best ship action for mobiles is looking forward to you – Battle of Warships.
Set to navigate legendary ships of the past, play with your friends & destroy the enemies! There are more than dozens of the First & the Second World War ships in the Battle of Warships fleet. Feel like a captain & navigate a real battle ship of any level. Use artillery, plains & torpedoes!


You will find real ships of various Sea Powers in Battle of Warships. Study their special features & advantages, create & update your own fleet! That’s what you find in the game:


• More than 20 battleships, including the most legendary ones of the First & the Second World Wars.
• Various level ships & various weapons. From light canons to torpedoes & plains!
• A unique update system for each ship of yours.
• Latest 3D graphics, corresponding to all the characteristics of the best mobile games.
• Touch control & several versions, including the gyroscope!
• Weather change system on the game maps! Fight day & night!

لینک دانلود