تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Beat Hopper: Bounce Ball to The Rhythm v2.6.0

Beat Hopper: Bounce Ball to The Rhythm در سبک بازی های موزیکال است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی کنترل یک توپ در دست شما قرار می گیرد که باید از سرعت عمل بالایی برخوردار باشید تا بتوانید رکورد بزنید . این بازی از گیم پلی بسیار ساده ای برخوردار است ولی بسیار جذاب و هیجان انگیز است . یک سری سکو در بازی قرار داده شده است که شما باید توپ را جوری کنترل کنید که فقط بر روی سکو ها فرود بیاید . با بالا و پایین شدن توپ موسیقی نواخته می شود و هر چه سرعت بالا و پایین رفتن توپ افزایش پیدا کند ریتم موسیقی بالا تر می رود و هیجان بازی بیشتر می شود . این بازی توسط کمپانی بازی سازی AMANOTES ساخته شده است که بازی های معرفی همچون Tap Tap Reborn 2 و Magic Tiles 3 را ساخته است . این بازی از محبوب ترین بازی هایی است که سرعت و تمرکز شما را به چالس می کشد پس برای رکورد زدن در این بازی شما باید از تمرکز و سرعت بالایی برخوردار باشید . تنها با یک انگشت می توانید توپ را کنترل کنید در بازی توپ های دیگری وجود دارد که در طول بازی می توانید از آن ها استفاده کنید . ریتم موسیقی را دنبال کنید و مسیر را طی کنید . اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های موزیکال هستید Beat Hopper انتخاب مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت شما می تواند باشد برای یک بار هم شده این بازی جذاب را تجربه کنید . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت خود نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید .برخی از ویژگی های بازی Beat Hopper: Bounce Ball to The Rhythm :-پشتیبانی از بیش از 30 آهنگ متفاوت و زیبا . -بیش از 10 زمینه مختلف برای بازی . -بیش از 10 توپ متنوع . -گیم پلی ساده و جذاب .

Beat Hopper Bounce Ball

Beat Hopper: Ball Bouncing Music Game is one of the best bouncing ball games, which combines fast-paced gameplay and high-quality music beat such as drum, piano or guitar.


Popular Music + Rolling Ball Games = Awesomeness


This game will create the whole new experience for music games lovers by the simple gameplay of the bouncing ball game.


Be prepared to catch beat!
Simply hop with the beautiful rhythm and every music beat, then bounce on as many tile as you can!


This is truly one of many bouncing ball games with great music to challenge your friends.


How to play Beat Hopper: Ball Bouncing Music Game


1. Listen to the music beat and use your musical reflexes to drag the ball left or right to guide the ball from tiles to tiles. In short, make the ball jump! Try not to fall off the sky.
Do not Tap! This is not a Tap Tap gameplay.


2. Just follow the rhythm and don’t miss the path to bounce the ball! Make insane combos and beat your friend’s scores!


Game features:
• One-touch control with simple operations
• Breathtaking 3D ambients and effects
• 30+ absolutely beautiful and fun songs
• 20+ Different backgrounds to truly bring you new experience every plays!
• 10+ sky balls to choose


Let’s roll the sky ball and enjoy the amazing musical journey.


This game is totally Free! Try it!

لینک دانلود