تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Best Sniper: Shooting Hunter 3D v1.06.5 + فایل مود

Best Sniper: Shooting Hunter 3D در سبک بازی های اکشن و تک تیر انداز است که توسط استودیوی بازی سازی T-Bull برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . این بازی جدید و فوق العاده به صورت کاملا رایگان در گوگل پلی منتشر شده است . داستان بازی از این قرار است که شما در یک دنیا پر از دایناسور ها و زامبی ها است که همه جا را در بر گرفته اند . در این بازی شما به 14 نوع مختلف از سلاح ها دسترسی دارید . در این بازی شما باید تمام زامبی ها و هیولا ها را از بین ببرید و جهان را از دست این موجودات وحشتناک و خبیث نجات دهید . بر روی سلاح ها دوربین قرار داده شده است تا شما بتوانید از هر فاصله ای دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید . پس عجله کنید سلاح مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد از آن دایناسور ها و زامبی ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید باید حوستان جمع باشد که زیاد نزدیک آن ها نشوید چرا که تعدادشان زیاد است فاصله خودتان را با آن ها حفظ کنید و شروع به تیر اندازی کنید حتی یک شلیک هم نباید خطا برود . با Best Sniper: Shooting Hunter 3D شما می توانید یک تجربه کاملا متفاوت در دنیایی متفاوت از بازی های اسنایپری کسب کنید و از آن لذت ببرید . اگر شما هم از طرفداران بازی های اکشن و تک تیر انداز هستید Best Sniper: Shooting Hunter 3D با طراحی فوق العاده و گرافیک HD نظرتان را جلب می کند . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از بازی را به همراه فایل مود شده و کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از تیر اندازی در یک محیط متفاوت لذت ببرید . برخی از ویژگی های بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D :-امکان دسترسی به 14 نوع سلاح مختلف . -دارای گرافیک بالای HD . -دارای صدا گذاری فوق العاده و جذاب . -گیم پلی اعتیاد آور .

Best Sniper: Shooting Hunter 3D v1.06.5

It’s about time to take on the role of the fearless modern sniper, go hunting and survive in the world overflowing with the wild dinosaurs and bloodthirsty zombies. Download Best Sniper NOW!
FEATURES:
– ENJOY NEXT-GEN BULLET-TIME EFFECTS IN EVERY SNIPER HEADSHOT!
– BE MORE DEADLY, UPGRADE YOUR WEAPONS!
– EXPLORE VARIOUS MAPS AND LOCATION!
– GRAB YOUR GUNS, TONS OF MISSIONS AWAITS!
– MASTER YOUR SHOOTING SKILLS AND SURVIVE THE APOCALYPSE!
– DISCOVER EXOTIC Jurassic LOCATIONS and HUNT DINOSAURS!
– FILLED WITH FURY, AIM, SHOOT, AND HUNT!
JOIN AN EPIC STORY IN EXOTIC Jurassic LOCATIONS!
The most controversial program in US history – the experiment of dinosaur and human genotypes reunion got out of control! Thousands of research objects have evolved into dead Humanosaurs. Covered by scales, filled by fury, eating dead bodies and evolve into even more dangerous varieties – Humanosaurs become the beginning of the doom
HEY SNIPER, LET THE HUNT BEGIN!
The war started! Dinosaurs came back… and bloodthirsty zombies are even more dangerous! It’s about time to find yourself in a new, post-apocalyptic action! The wasteland full of destroyed buildings and dino’s nests – it’s how the modern battlefield looks like. Be careful and aim the rifle, demanding opponents are waiting for you! Focus your eyes on the gun. Modify, upgrade your weapons and become the most powerful elite sniper in the BEST SNIPER: Shooting Hunter Game! Grab your guns and start hunting! Zombie killer games were never so fun and advanced!

لینک دانلود