تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Big Farm: Mobile Harvest v2.1.2623

Big Farm: Mobile Harvest نام یک بازی جذاب و جدید در سبک بازی های آرکید یا سرگرم کننده است که به برای کاربران گوشی ها و تبلت های اندروید در سایت ما به صورت رایگان قرار گرفته است تا شما عزیزان آن را دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . این بازی مناسب برای تمامی سنین می باسد و شما در این بازی یک مزرعه خانوادگی خواهید داشت که به شما به ارث رسیده است و شما باید در این مزرعه کار کنید و محصولاتی را در آن بکارید و برداست کنید و نزرعه را گسترش دهید و همچنین درآمد خوبی را از این مزرعه به دست آورید . شما باید در ابتدا بذر هایی از میوه ها یا دانه های مختلف را در مزرعه خود پس از شخم زدن آن بکارید و از مراقبت کنید تا خراب نشوند و در موقع برداشت آن ، محصولات را برداشت کنید و از برخی از آنها استفاده کنید و برخی از آنها را به خریدارانی که با کامیون های خود به مزرعه شما می آیند بفروشید و با پول آم سیلو ها ، زمین های مزعه خود ، وسایل مزرعه ، تخم های جدید میوه ها و بسیاری موارد دیگر را خریداری کنید یا ارتقاء دهید تا بدین ترتیب مزرعه شما رو به پیشرفت و گسترش برود . همچنین در این بازی بسیاری از افراد دیگر به صورت آنلاین در سر تا سر جهان در حال ساختن مزرعه خود و گسترش آن هستند و به همین دلیل شما باید با تمامی آنها رقابت کنید و بیشتر تلاش کنید تا از آنها جلو بزنید و شما مزرعه خود را بیشتر گسترش دهید و چالش بازی برای شما به مراتب بیشتر خواهد شد . این بازی با گرافیک بالا و صدا گذاری جذاب خود در فضای مزرعه به خوبی کار شده است و به همین دلیل توانسته است تا به امروز چندین میلیون مخاطب و کاربر را برای خود در سر تا سر جهان فراهم کند ، پس اگر شما هم از طرفداران بازی های سرگرم کننده و مزرعه داری هستید حتما این بازی جذاب با طراحی جالب منحصر به فرد خود را از سایت ما به صورت رایگان دانلود کرده و از آن لذت ببرید و همچنین نظرات خود را در ارتباط با بازی با ما به اشتراک بگذارید .برخی قابلیت های بازی Big Farm: Mobile Harvest :– گرافیک جذاب و صداگذاری هیجان انگیز . -بازی به صورت کاملا آنلاین . -قابلیت گسترش و رقابت با مزارع دیگر در بازی . -قابلیت پرورش دام های مختلف در بازی . -فروختن و صادرات محصولات خود در بازی .

Big Farm v2.1.2623

Get ready for the Holidays with Google Play’s Festive Updates!
When Uncle George wills you an old farm, it is your time to step up your farming skills and turn an overgrown field into a flourishing business. Plant, harvest and crop your fields and take care of all your animals. Prove your business skills by selling your crafted goods on the organic market. Build all kinds of fields, stables or production buildings and decorate your farm with stunning decorations. Use your profits, so you can keep upgrading and expanding your farm until you become the greatest farmer far and wide!
Live a happy life in the countryside and become close friends with all villagers – Benny, Tessa and all their jolly friends are waiting for you. Meet other farmers from all over the world and become a beloved member of the Big Farm: Mobile Harvest community. Join them in cooperatives. in which you support each other.
The harvest year is full of events – follow through the quests of the villagers and let the story of your own farm unfold. No matter if you help the villagers organize a fairy tale festival, solve the mystery of UFO sightings, or get in the Christmas spirit. Are you ready to build the farm of your dreams?


Features
❀ BUILD the farm of your dreams with a plenty of buildings and decorations
❀ JOIN the community and meet farmers worldwide
❀ HARVEST your favourite fruits, vegetables, and flowers
❀ PRODUCE organic foods and farm fresh goods
❀ MANAGE realistic production cycles
❀ TAKE CARE of your lovely animals and raise chickens, cows, and pigs

لینک دانلود