تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Birdcage 2 v1.0.5234 همراه با فایل مود شده بازی

Birdcage 2 نام بازی جدید بازی محبوب Birdcage می باشد که در سبک بازی های پازلی و تفننی می باشد که کاربران گوشی ها و تبلت عای اندروید می توانند ان را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن بازی کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . شما در یک مجموع تحصیلی با تخصص در مورد جادو ها و توانایی های عجیب و غریب جادویی می باشید . شما در این مجموعه و در راه تمام کردن تحصیلات خود با دشمنانی خبیث و جادوهایی متفاوت برخورد خواهید داشت که باید با یادگیری جادوهای مختلف و تسلط بر آنها دشمنان خود را از سر راه خود بردارید تا بتوانید بازی را به جلو ببرید . پازل های این بازی ذهن شما را به چالش کشیده و شما احتیاج به سرعت عملی بالا برای حل خواهید داشت . هنچنین موسیقی های این بازی به صورت بسیار مناسب با مراحل و هیجان انگیز طراحی شده است تا شما به مراتب در این بازی لذت بیشتری ببرید . در این بازی موجودات افسانه ای مانند اژدها ، پرنده های عجیب با توانایی های متفاوت و … وجود خواهند داشت . شما باید در طول بازب بتوانید قفل های قفس ها را با سحر و جادو باز کنید و برای هر کدان از این قفل های باید توانایی های خاصی را کسب کرده باشید . این بازی با طراحی خارق العاده خود توانسته است بسیاری از جزئیات ممکن را در بازی به صورت دقیق جایگزاری کند تا دقت و جذابیت بازی برای کاربران چندیدن برابر شود .برخی ویژگی های بازی Birdcage 2 :-بازی به صورت آفلاین . -قابلیت ارتقاء سحر و جادوهای خود در طول بازی . -قابلیت یاددگیری جادو های جدید . -دارای طراحی بسیار دقیق و جزئی . -به صورت کاملا رایگان و بدون تبلیغات . -همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Birdcage 2 v1.0.5234

The story revolves around young sorceress who has just graduated from the school of magic. She heard tales of the powerful wizard Alzar, so she embarked on a journey to find him, hoping he will teach her advanced magic. She faced many obstacles, dangers, and revelations that ultimately forced her to make difficult choices.
Enter the magical land of Avem and learn what happens to our brave young sorceress. Intuitive touch controls, mechanical puzzles, and creative reasoning will enable you to free the innocent magical creatures imprisoned by dark magic.
OUT OF THIS WORLD PUZZLES
The puzzles will challenge your mind and push your reasoning skills to the next level.
EASY TO START
Once you start, you will not be able to quit until all birds and dragons are free.
INTUITIVE TOUCH CONTROLS
Slide through the screen and experience the real magic happening right before your eyes.
MYSTERIOUS STORY
Disclose the adventure of the young sorceress and magical creatures locked inside beautifully designed cages.
ORIGINAL SOUNDTRACK
Immerse yourself to the atmosphere of the story with the wonderful original soundtrack and chilling sound design.
SPECIAL FEATURES
Cast spells with the wand, find missing scroll parts, collect hidden diamonds and more!
DISCOVER HIDDEN STORY
Explore every object you see in the game to details. Many secrets are hidden as it is in its nature. Your observational skills might lead you to some big twists and revelations in the story.

لینک دانلود