دانلود بازی اندروید BOMBARIKA V1.5.61

BOMBARIKA در سبک بازی های پازل و فکری است که برای کاربران دستگاه های اندروید ارائه شده است و ما قصد داریم تا این بازی جذاب را خدمت شما معرف کنید . داستان بازی از این قرار است که شما در یک خانه که در آن بمب گذاشته شده است هستید و باید تا قبل از منفجر شدن بمب تمام وسایل خانه اعم از مبل ها ، تشک ها ، وسایل الکترونیکی و غیره را از خانه خارج کنید . عجله کنید چرا که وقت طلاست! . بازی با یک بمب کلاسیک آغاز می شود که به طور تصادفی در یک مکان خاص در خانه افت می کند . اکثر اشیاء را در بازی باید برای کمک به نجات خانه از تخریب به بیرون ببرید. هر جسم را می توانید به صورت های مختلفی نظیر هل دادن و برداشتن از خانه بیرون ببرید . در ابتدا بازی به نظر آسان می رسد اما پیدا کردن راه خروج در زمان کم باعث می شود که بازی به چالش کشیده شود . تصور کنید که در یک خانه که یک بمب ساعتی در آن قرار دارد گیر افتاده اید و باید خودتان و خانه را نجات دهید تنها کاری که باید بکنید این است که با کمک وسایلی که در خانه دارید سعی کنید بمب را خنثی کنید که همین موضوع هیجان بازی را دو چندان می کند و در همین حال باید وسایل خانه را بیرون ببرید تا از خرابی آن جلوگیری کنید که همین بیشتر وقت شما را می گیرد . پس عجله کنید و بر روی خنثی کردن بمب ساعتی تمرکز کنید . بازی از مراحل آسان آغاز می شود و رفته رفته بازی سخت تر و مشکل تر می شود در مراحل بالاتر بازی شما به بمب های چندگانه برخورد می کنید که خنثی کردن آن ها به مراتب سخت تر و مشکل تر از بمب های معمولی است هر چه به مراحل بالا تر می روید هیجان بازی بالاتر می رود و بازی شما را به چالش های خطرناک تر و سخت تری می کشاند . اگر به دنبال یک بازی با محیطی ساده هستید و ور عین حال می خواهید که شما را برای ساعت ها بر روی زمین میخکوب کند بدون شک BOMBARIKA انتخاب مناسبی برای شما است آت را به هیچ عنوان از دست ندهید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از بازی را به همراه نسخه مود شده آن دانلود کنید و از بازی با آن لذت ببرید .

BOMBARIKA

Tired of playing never ending games?
We present you BOMBARIKA, where you can ultimately win the game!!Locked up in a house with a bomb(s), do you have what it takes to spot the bomb(s) and push it out of the house with the help of living room objects??
YES?Are you ready to finish the game in 30 mins to experience the Game Completion screen?
YES?Then welcome to the world of BOMBARIKA!!Tick-tock, tick-tock – The clock is ticking! Save the house! Time is precious. All you have are sofas, shelves, electronic devices, door mats, etc…to push the bomb out of the house before it explodes.Complete each level to unlock power-ups and bigger, funnier levels. You don’t have to diffuse the bomb, all you need to do is discard it!Hints will help you finish the game if you’re stuck!INSIDE THE WORLD OF BOMBARIKA :FASCINATING GAMEPLAY:Experience the fun of saving various houses in the world of BOMBARIKA. The game starts with a Classic Bomb, which randomly drops in one particular place in the house. Most of the objects come alive in the game to help save the house from the destruction (while the humans are oblivious). Every object has different characteristics, such as pushing and blocking. Using these objects looks easy, but finding the exit in little time makes the game challenging. A variety of bombs and power-ups can be unlocked by RIKAS (collectibles) in the shop. Duplex houses, hidden rooms, multiple bombs in a single level, bonus levels, and many more fun things can be experienced in the higher levels. Simple, minimalist levels will bring happiness, joy, and calm when playing BOMBARIKA.WELL CRAFTED PUZZLES:


Enjoy beautiful levels filled with interactive household objects and puzzles. Explore the changing dynamics between objects, bombs, and grenades.

لینک دانلود