تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید ستاره بوکس Boxing Star v2.7.0

به روز رسانی :

1399/11/20 نسخه v2.7.0 اضافه شد.

Boxing Star

نام یک بازی محبوب و جذاب در سبک بازی های ورزشی و بوکس است که کاربران گوشی و تبلت های اندروید می توانند آن را همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه و کاملا رایگان دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرند . شما نقش یک بوکسور کارکشته و قوی را دارید که در حال حاضر جایگاه بالایی را در بوکس برای خود ندارد و شما باید با استفاده از او و تمرین های سنگین و پیاپی او را قوی بسازید و به مقام های قهرمانی در جهان برسید ولی در این راه باید با بسیاری از رقیبان سخت و چالشی مبارزه کنید و تمرین های سنگین را انجام بدهید و بازیکن خود را ارتقاء دهید تا بتواند از قابلیت های بیشتری در خود استفاده کند و دشمنان سخت تری را شکست بدهید . شما در طول

بازی Boxing Star

با انجام مسابقات با حریفان خود و برنده شدن در مسابقات پول های مسابقه را برنده شوید و در طول بازی با جمع آوری آنها قابلیت های خود را ارتقاء دهید ، وسایل ورزشی و تمریتی خود را افزایش دهید و همچنین لباس های ورزشی بهتر و دستکش های قوی تر بهتری را برای خود بخرید و خود را برای مسابقات چالشی تری آماده کنید و به برنده شدن کمربند قهرمانی نزدیک تر شوید . همچنین شما می توانید در این بازی با اتصال به اکانت فیس بوک خود دیگر دوستان خود را به بازی دعوت کنید و با آنها مسابقه دهید .

برخی قابلیت های بازی Boxing Star :

-بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به اتصال به اینترنت

-قابلیت اتصال به اکانت فیس بوک خود

-قابلیت ارتقاء وسایل و بالا بردن قابلیت های خود در طول بازی

-درگیر شدن حوادث و خبرنگارها و حواشی ورزش بوکس

-جمع آوری دستکش های قدرتمند خود و ترکیب آنها با یکدیگر

-دارای فایل دیتای بازی

-دارای گرافیک بالای بازی

نام: Boxing Star
حجم فایل: 85 + 405 مگابایت
شرکت سازنده: FourThirtyThree Inc
ورژن: v2.7.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Boxing Star - v2.7.0

Ever wonder what it really meant when someone told you that if you really wanted something you need to blood, sweat, and tears? Experience the journey to become the next Boxing Star! Rise from the streets and punch your way up to become the most epic Boxing Star!

لینک دانلود