تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Brigands v1.1.1

Brigands نام یک بازب محبوب و جدید در سبک بازی های اکشن و استراتژی اسنت که هنراه با دیتای این بازی در اختیار کاربزان دستگاه های اندروید قرار گرفته است . شما در این بازی نقش دزدان دریایی تخیلی و خطرناک را دارید که باید خود و کستی های خود را تا حد ممکن مجهز به سلاح های کشنده کنید و با کستی های خود به سفر های دریایی و حتی هوایی بپردازید ! و با دشمنان خود و پلیس های هوایی بجنگید و نهایت تلاش خود را بکنید تا شکست ناپذیر باشید .شما همچنین می توانید در طول بازی با جمع اوری پول های که می دزدید کشتی و تجهیزات ان را ارتقاء دهید و به نسبت قوی تر شدن دشمنان خود شما هم خود را قوی تر سازید و استراتژی های خود را قوی تر سازید . شما می توانید با کشتی های خود با مکان های منحصر به فرد و خارق العاده در زمین سفر کنید و با دسمن اصلی و بسیار قدرتمند خود بجنگید و مجبور خواهید بود تا از تمام قوای خود برای بزنده شدن در این جنگ استفده کنید تا شکست و مرگ را قبول نکنید . پس اگر شما هم طرفدار این بازی جذاب با داستاتی جالب سده اید می توانید در سایت نا این بازی را به صورت کاملا رایگان و همراه با دیتای آن به صورت جداگانه دانلود کرده و از آن لذت ببرید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید .قابلیت های بازی Brigands : -قابلیت بازی به صورت افلاین یا بدون احتیاج به متصل بودن به اینترنت . -قابلیت سفر های دریایی و هوایی با کشتی های خود ! -دارای گرافیک خیره کننده بازی . -دارای داستانی جذاب در بازی . -قابلیت ارتقاء کستی و تجهیزات و سلاح های خود در طول بازی . -دارای Boss در بازی . -دارای 8 سلاح مختلف و مرگبار در بازی . -همراه با دیتای جداگانه بازی .

Brigands

Fly to a distant horizon teaming with pirates. Arm yourself to the teeth with deadly weapons. Upgrade your ship from leaky tub to terror of the skies! Join the Brigands! Police the airways! Earn your pay!


Fly through three unique, beautiful lands. Fight terrible villains ranging from battleships to disgruntled parrots. Upgrade and customize your ship with 8 deadly weapons

لینک دانلود