دانلود بازی اندروید Brutal Age: Horde Invasion v0.4.11

Brutal Age: Horde Invasion یک بازی جدید و خلاقانه در سبک بازی های اکشن و استراتژی است که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندروید برای دانلود قرار گرفته است . در این بازی شما نقش انسان های اوله را دارید که باید دوستان خود را در بازی پیدا کنید و با آنها قبیله ای تشکیل دهید و با کمک آنها قار هایی برای زندگی و محافظت در برابر سرما و گرما و حمله حیوانات بسازید و همینطور با آنها به شکار حیوانات از جمله ماموت های وحشی بروید و آنها را شکار کنید تا گوشت و غذای خود را فراهم سازید . شما در طول بازی باید قلمرو و قبیله خود را گسترش دهید تا بتوانید در برابر حملات دیگر قبیله های یا حیوان های وحشی ایستادگی کنید و سلاح هایی برای خود بسازید تا بتوانید با آنها بجنگید و بر آنها غلبه کنید تا نسل خود را نجات دهید . شما در این بازی می توانید 15 نوع سرباز مختلف را بسازید و داشته باشید تا از خود دفاع کنید و به دیگر قبایل حمله کنید . این بازی کاملا آنلاین است و شما می توانید با دیگر افراد در این بازی در ارتباط باشید و با آنها مبادله انجام دهید و یا گروه تشکیل دهید که باعث جذابیت بیشتر این بازی برای کاربران اندروید خواهد شد .برخی قابلیت های بازی Brutal Age: Horde Invasion :– ساخت و گسترش سرزمین و قلمرو خود .– دارای نقشه ای از اطراف شما در بازی .-دارای بیش از 15 نوع سرباز مختلف با قابلیت های متفاوت در بازی .-شکار ماموت ها، Sabertooths، Treant و تمام هیولاهای باستان .

Brutal Age Horde Invasion

Forge your tribe with cities and outposts on the map and push the border against global competitors. Challenges await, prepare your warriors for a big hunt!


Come to experience the most original PVE and PVP battle in this new free MMO Strategy Game. Ally with your friends, and be Brutal in the prehistoric party!


Highlights:
• Build & Expand your territory and Burn your rival’s land
• Zoom the map smoothly, and see every detail on the map.
• Choose your Horde and fight in wars with global players!
• Train 15+ unique barbarian clan troops with specialties.
• Terraform your land into mountain, lake, forest or swamp.
• Hunt Mammoths, Sabertooths, Treant and all the Ancient Monsters
• Conquer the Wonder to become the Chieftain of all chiefs!

لینک دانلود