تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Bulb Boy v1.1432 + دیتا

Bulb Boy در سبک بازی های پازل است که توسط لستودویوی بازی سازی Bulbware برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است . داستان بازی از این قرار است که یک پسر بچه بعد از اتفاق ناگواری که برای پدر و مادرش می افتد دچار کابوس های شبانه می شوند و زندگی او به یک کابوس تبدیل می شود . همه چیز در روز خوب است اما به محض آنکه شب فرا می رسد هیولایی بزرگ و ترسناک در خانه می آید پسرک شب ها از کابوس بیدار می شود و با خانه ای مواجه می شود که یک هیولا ترسناک برای او کمین کرده است . این پسر بچه با سر نورانی خود می تواند کار های خارق العاده ای انجام دهد . این بازی پرطرفدار و محبوب از گرافیک بالایی برخوردار است که همراه با صحنه های زیبا و ترسناک است . این پسر بچه در این بازی به خاطرات گذشته اش باز می گردد و آن ها را حس می کند . اگر از طرفداران بازی های پازل و معمایی هستید با Bulb Boy می توانید تجربه ای متفاوت از این سبک را تجربه کنید . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را همراه با فایل دیتای آن از download.ir به صورت رایگان بر روی گوشی ویا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید . برخی از ویژگی های بازی Bulb Boy : -دارای محیط های پیچیده و تاریک . -دارای گرافیک عالی . -دارای موسیقی متن خارق العاده .

Bulb Boy v1.1432

One gloomy night, Bulb Boy wakes suddenly from a frightening nightmare to discover that evil has overshadowed the Bulbhouse. His family has disappeared and there are horrid monsters lurking in the shadows. Gather the courage and use his glass head to save everything he loves. Find light in yourself!Gameplay
Bulb Boy is an intuitive 2D point & click horror adventure about a boy with a glowing head. Solve puzzles, defeat wicked monsters and reveal bulby's abilities to unfold a twisted tale. Ohhh... And don't forget to save your Grandpa-raffin and Mothdog from the frightening darkness..Key Features
DEFEAT THE MONSTERS -Explore the Bulb house, that is full of frightening creatures. Defeat the evil in all its forms and bring the light back.
BULB'S TALENTS - Being a boy that is a bulb comes with many talents. Not only does your head light up and allows you to survive electrical shocks, but it can also be unscrewed for use in strange places.
PLAYABLE FLASHBACKS - Play as other family characters. Relive Bulb Boy's childhood memories to uncover the mystery of the story.
BUBBLE SPEECH - No dialogue, just bubble speech. Watch the story unfold in animated clouds.
SECRETS - There are things in the house waiting to be revealed.
POOP - In many sizes and proportions.

لینک دانلود