تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Bully: Anniversary Edition v1.0.0.19

Bully: Anniversary Edition در سبک بازی های اکشن و ماجراجویی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی شما در نقش یک پسر 15 ساله هستید ک بسیار شیطون و پر جنب و جوش است مادر این پسر او برای ثبت نام به دبیرستان می رود و بازی از آن جا آغاز می شود دبیرستانی که این پسر در آن درس می خواند با بقیه دبیرستان ها فرق دارد و فقط بچه های شیطون در این دبیرستان ثبت نام می شوند . این پسر 15 ساله بسسیار علاقه دارد که در مدرسه قلدر بازی دربیاورد و همه چیز را خراب کند اما کادر مدرسه می دانند که با این جور بچه ها چگونه برخورد کنند . این پسر دوست دارد که رئیس همه باشد و نمی تواند کسی را در مدرسه بالاتر از خودش ببیند و در مدرسه شروع می کند و تمام قوانین مدرسه را زیر پا می گذارد . البته این پسر در کنار اینکه بسیار شیطون است کارهای خوب هم انجام می دهد ، شما می توانید به کسانی که در مدرسه نیاز به کمک دارند کمک کنید و از طریق آن پول بدست بیاورید . اگر به بازی های اکشن و ماجراجویی علاقه دارید Bully می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد . ماجراجویی خود را در دبیرستان آغاز کنید . اگر به این بازی علاقه مند شدید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی هیجان انگیز و جذاب را به همراه فایل مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از امکانات بازی Bully: Anniversary Edition :-دارای ماموریت های تک نفره و چند نفره . -پشتیبانی از گرافیک پیشرفته و بسیار بالا . -دارای چالش های کوچک سر کلاس .

Bully Anniversary Edition v1.0.0.19

The Rockstar Games tradition of groundbreaking, original gameplay and humorous tongue-in-cheek storytelling invades the schoolyard in Bully: Anniversary Edition. As mischievous 15-year-old Jimmy Hopkins you’ll navigate the social hierarchy of the corrupt and crumbling prep school, Bullworth Academy. Stand up to bullies, get picked on by teachers, beat the jocks at dodge ball, play pranks, win or lose the girl and survive a year in the worst school around.
Bully: Anniversary Edition includes everything from the critically acclaimed Bully: Scholarship Edition plus support for high-resolution displays, enhanced graphics, improved lighting and textures, and controls redesigned for touch gameplay, all while adding multiplayer with new Friend Challenges.

لینک دانلود