دانلود بازی اندروید Burrito Bison: Launcha Libre v2.83

Burrito Bison: Launcha Libre یکی از محبوب ترین و جدید ترین بازی های اندرویدی است که همراه با نسخه مود آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرفته است . این بازی در سبک بازی های آرکید و سرگرم کننده توانسته است رتبه بسیار بالا و خوب 4.8 از 5 را در گوگل پلی از آن خود کند . داستان بازی از آن جایی است که یک کتاب آشپزی توسط آشپزی خبیث دزدیده می شود و شما در نقش بوریتو با دوستان خود تشکیل یک گروه می دهید تا بتوانید کتاب آشپزی را پس گرفته و بهترین سالسای موجود در جهان را درست کنید . شما در این راه باید با موجودات خبیث و عجیب و غریبی همچون هیولا ها ، کوسه ها و… کشتی بگیرید ک بجنگید و بر آنها غلبه کنید تا بتوانید به هدف خود برسید . همچنین شما در طول بازی می توانید با جمع کردن منابع کارایی ها و قابلیت های خود را افزایش و ارتقاء دهید تا به نسبت سخت تر شدن مراحل بتوانید آنها را شکست دهید . یکی از جذابیت ها و هیجان های زیاد این بازی گروهی بازی کردن آن است که شما می توانید گروه خود را تشکیل دهید و با آنها به جنگ بروید که بازی را بسیار چالشی می کند . شما در طول بازی با 5 نوع دشمن مختلف می جنگید که هر کدام قابلیت ها و توانایی های منحصر به فرد خود را دارا هستند و به نوبت توانایی های آنها بالا تر رفته و شما نیز مجبور خواهید شد توانایی های خود را بالا ببرید و در عین حال بازی برای شما دشوار تر خواهد شد . این بازی با گیم پلی اعتیاد آور و گرافیکی منحصر به فرد و انیمیشنی ساخته و طراحی شده است . پس اگر شما طرفدار بازی های اعتیاد آور و داستانی هستید این بازی بسیار جذاب و محبوب بین کاربران اندروید را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و از آن لذت ببرید .قابلیت های کلیدی بازی Burrito Bison: Launcha Libre :-قابلیت بازی به صورت گروهی . -دارای گرافیک انیمیشنی و منحصر به فرد بازی . -دارای 5 دشمن مختلف با قابلیت های خاص خود . -دارای داستانی جذاب . -قابلیت بازی به صورت آفلاین .

Burrito Bison: Launcha Libre

Burrito Bison is here and he’s brought friends!


In the latest installment of one of the web’s most popular games, Burrito Bison teams up with new friends: Pineapple Spank and El Pollo to bounce, crack, eat cake, smack, fly, and soar through the skies to fend off the invasion of gummies!


Stolen by an evil chef, Burrito Bison seeks out his cookbook to take back with him to make the finest salsa in the world.


So strap on your rocket belt, and launch your way to glory!


Features:


*Three powerful wrestlers: Burrito Bison now gets to adventure with friends!
*Dozens of upgrades to make you stronger, slippier, luckier, faster, more underground worm-riding-er, and more explosive.
*Five opponents, each with unique weakness, to fight through on your quest for freedom. KO them for big bonuses!
*For the first time in the series, battle a Final Boss in your quest to rid the world of gummies (or at least until you get your cookbook back and fly through the gummies’ alternate universe)!
*All the pinatas you can crack open!


PLEASE NOTE: Burrito Bison: Launcha Libre is free to play, but some extra game items can be purchased for real money. You can disable in-app purchases in your device’s settings.

لینک دانلود