تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Caravan War v2.1.1

Caravan War در سبک بازی های استراتژیک است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما قصد داریم تا این بازی را خدمت حضور شما معرفی کنیم . داستان بازی از این قرار است که شما در زمان قرون وسطی قرار گرفته اید و باید یک امپراطوری حماسی را کنترل کنید . شما باید منابع مختلف را برای ساخت و توسعه امپراطوری خود جمع آوری کنید و امپراطوری خودتان را بسازید . بعد از این که امپرتطوری خود را ساختید باید شروع به ساخت ارتش برای امپراطوری خود بکنید و بعد از جمع آوری ارتش باید افراد خود را به خوبی آموزش دهید تا برای جنگ ها و درگیری ها آماده باشند . شما باید بتواید با همسایگان خود متحد شوید تا بتوانید با قدرت بیشتری به دشمنانتان حمله کنید و امپراطوری خود را گسترش دهید . یکی از ویژگی های این بازی این است که شما می توانید به صورت آنلاین بازی کنید و با هزاران کاربر در سرار جهان رقابت کنید که رقابت ها می تواند به دو صورت تکی و یا گروهی انجام گیرد که انتخاب آن با شما است .اگر به بازی های استراتژیک علاقه دارید بدون شک این بازی هیجان انگیز و فوق العاده را یک بار هم شده تجربه کنید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخع مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Caravan War :-امکان کنترل یک امپراطوری و دفاع از آن در برابر دشمنان . -امکان تنظیم برج های دفاعی در مواقع حمله دشمن برای ضربه زدن به آن ها . -امکان راه اندازی و ساخت ارتشی قوی برای دفاع در برابر دشمنان . -امکان رقابت با هزاران کاربر در سراسر جهان به دو صورت تکی یا گروهی .

Caravan War v2.1.1

Take complete control of an epic empire and defend it at all costs in the medieval fantasy tower defense strategy game, Caravan War. Collect a variety of resources to build and expand your empire by establishing friendly caravan trades or launch colossal raids to seize all kinds of goods from other caravans. Battle with others worldwide via online multiplayer or fight solo in an offline campaign mode. Can you build the best kingdom of all time?


Key Features
– Take control of an epic empire and defend it all costs!
– Set up mass tower defenses to strike down all foes that infiltrate your empire.
– Build and lead a powerful army and launch colossal raids to overthrow enemies.
– Trade a variety of resources with a well-equipped caravan.
– Compete with others via online multiplayer or take on a solo campaign.


NOTICE:
Caravan War is free to download and play, however, some game items can also be purchased for real money.
If you don’t want to use this feature, please disable in-app purchases in your device’s settings.
Also, under our Terms of Service and Privacy Policy, you must be at least 13 years of age to play or download Caravan War.


A network connection is also required.

لینک دانلود