تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Card Thief v1.2.6 + فایل مود

Card Thief نام بازی بسیار جذاب و جدید در سبک بازی های کارتی و تفننی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما دانلود کرده و از آن لذت ببرند . این به صورت افلاین می باشد . شما در این بازی کارتی نقش یارقی حرفه ای را خواهید داشت که باید بسیار اروم و بی سر و صدا با کارت های بازی کرده و افراد مقابل خود را شکست دهید ! این بازی کارتی بسیار متفاوت از دیگر بازی های کارتب بوده و دارای فضایی بسیار جداب و هیجان انگیز می باشد که شما را به وجد می اورد . شما می توانید با استفاده از کارت های مختلف همه جا را ناریک کنید ، از جیب نگهبانان دزدی کنید ، و آیتم های با ارزش بازی را بدزدید و دستگیر نشوید تا بازی را برنده شوید . این بازی به استراتژی و فکری قوی احتیاج خواهد داشت تا بتوانید در آن پیروز شوید ولی با دانلود و نصب این بازی محبوب و هیجانی قطعا پشیمان نخواهید شد و نعایت لدت و چالش را در آن تجربه خواهید کرد . این بازی همچنین دارای گرافیکی بالا به نسبت دیگر بازی های کارتی می باشد که از دیگر نکات مثبت این بازی به شمار می اید . شما در این بازی 12 نوع کارت با توانایی های مختلف را خواهید داشت که باید از هرکدام برای رسیدن به پیروزی خود استفاده کنید . همچنین این بازی توانسته است با هزاران بار دانلود در گوگل پلی از سر تا سر جهان رتبه بسیار خوب و بالای 4.4 از 5.0 را دریافت کند که نشان دهنده ی جدابیت و محبوبیت این بازی می باشد .برخی قابلیت های بازی Card Thief: -دارای 4 بخشی متفاوت در بازی . -دارای 12 کارت مختلف با کارایی های متفاوت . -دارای گرافیک بالا در بازی . -دارای دمو هایی جذاب در طول بازی . -بازی به صورت کاملا افلاین یا بدون احتیاج به اینترنت . -دارای فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی .

Card Thief v1.2.6

In Card Thief you move through a deck of cards as a stealthy thief. Sneak in the shadows, extinguish torches, pickpocket guards and steal valuable treasures without getting caught. In your thief hideout you can use your
stolen goods to unlock powerful equipment cards. Each heist you can use 3 equipment cards to become a skillful master thief.Card Thief, the official follow up to Tinytouchtales excellent dungeon crawler Card Crawl, attempts to condense the classic stealth genre into a solitaire style card game. The game offers an accessible core gameplay with a deep layer of tactical planning and various risk reward mechanics on top. In 4 different heists you can test your skills against various enemy and trap types. By successfully completing heists you can unlock and upgrade 12 equipment cards each with a unique ability to improve your highscores.

لینک دانلود