تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Clicker Heroes v2.6.6 همراه با فایل مود شده بازی

Clicker Heroes نام بازی جدید و محبوب در سبک بازی های نقش آفرینی و سرگزم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت نا به صورت کاملا رایگان و هنراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را دریافت کرده و از آن لذت ببرند . شما در این بازی قهرمان هایی را در اختیار خواهید داشت که باید آنها را انتخاب کرده و کارت هایی را دریافت کرده تا بتوانید برخی از آنها را آزاد کنید و با انها با توانایی منحصر به فرد انها به جنگ با هیولا ها رفته و با استراتژی های خاص خود آنها را نابود کنید تا به مراحل بعدی بازی دست پیدا کرده و همچنین امتیاز و سکه های آن مرحله را دریافت کنید . شما در این بازی می توانید میان 1000 مرحله و منطقه متفاوت انتخاب کرده و به هرکدام که خواستید به هر تریتیبی حمله کنید و تمامی آنها را از آن خود کنید . شما می توانید در طول بازی با جمع کردن کارت ها و همچنین امتیاز های خود قابلیت های منحصر به فرد هر یک از جنگ جو ها را ارتقاء و افزایش دهسد تا بتوانید به مراحل و چالش های سخت تری بروید . این بازی به صورت انلاین بوده و شما با دیگر افراد در سر تا سر جهان بازی خواهید کرد و می توانید تشکیل قبیله و گروه دهید و بدین صورت به جنگ با دیگر قبیله ها بروید .برخی ویژگی های بازی Clicker Heroes : -بازی به صورت آنلاین یا احتیاج داشتن به اینترنت . -دارای بیش از 1000 منطقه مختلف در بازی . -قابلیت تشکیل گروه و جنگ های قبیله ای . -قابلیت ارتقاء توانایی های جنگ جویان خود در طول بازی . -قابلیت اتصال به اکانت گوگل پلی خود در بازی و ذخیره شدن مراحل بازی . -هنراه با فایل مود شدا یا بدون محدودیت پولی بازی . -پشتیبانی از زبان های معروف جهان در بازی .

Clicker Heroes v2.6.6

The massive hit game from Steam and PC browsers comes to mobile with new features! Clicker Heroes is the idle RPG that started the subgenre! Embark on your quest and begin a simple, yet incredibly fun adventure. Tap to attack monsters, hire and level up heroes to unlock their unique abilities. Slay monsters for gold, find treasure, and explore new worlds.
And introducing Clans and Immortals! Form clans with other players and lead clan-based boss raids against a new type of enemy: the fearsome Immortals!
* Progress through 1000+ zones by defeating epic bosses and monsters!
* Hire and level up dozens of heroes, each with unique skills!
* Unlock up to 9 active skills to use in battle!
* Acquire ancients for powerful boosts!
* Ascend your main hero to grow even stronger!
* Clans (NEW!) – Join other players to form clans and take on the mighty Immortals!
* Multiplayer Battles (NEW) - Clan-based boss raids against a new foe: the Immortals!
* Google Play Game Services Leaderboards and Achievements (NEW!)
* Multi-language support (NEW!) – English, French, German, Spanish, Portuguese, Russian and

لینک دانلود