تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Connection v1.2.2

Connection در سبک بازی های پاز و فکری است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . این بازی در واقع یک نوع آزمون جدید برای تست میزان IQ است که شما باید مراحل این بازی را طی کنید تا نتیجه بگیرید . در این بازی نقاط مختلف با رنگ های متنوعی وجود دارد که تنها کاری که شما باید بکنید این است که هر روشی را امتحان کنید تا بتوانید تمام نقاط را به یکدیگر متصل کنید و هیچ محدودیت دیگری برای شما وجود ندارد تنها کار شما وصل کردن نقاط به یکدیگر است و هر چه شما بتوانید مراحل بیشتر را بدون کمک طی کنید میزان IQ شما بالاتر است . نکته ای که باید توجه کنید این است که شما تنها می توانید نقاطی که رنگ یکسان دارند را به یکدیگر وصل کنید و باید نقاط توخالی را پر کنید . این بازی یکی از سخت ترین بازی های فکر و پازل است که تا کنون توسط کمپانی بازی سازی infinity Games است که با آن میزان IQ شما سنجش می شود . شما می توانید سطوح مورد علاقه خود را در گوشی و یا تبلت خود ذخیرع کنید و بعدا آن ها را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر از علاقه مندان به بازی های فکری و پازل هستید Connection از محبوبیت بالایی برخوردار است که با بازی با آن می توانی مهارت های منطقی و سطح IQ خود را بسنجید پس اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید این بازی را به همراه نسخه مود آن بر روی گوشی و یا تبلت خود نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید .نتایج تست IQ :-کمتر از 30 دقیقه : نابغه _ IQ بالا تر از 145 . -کمتر از 50 دقیقه : بسیار عالی _ IQ بالاتر از 130 . -کمتر از 1 ساعت و 15 دقیقه : برتر _ IQ بالاتر از 115 . -کمتر از 2 ساعت : عادی _ IQ بالاتر از 85 . -کمتر از 5 ساعت : خستگی _ IQ بالاتر از 70 . -کمتر از 10 ساعت : کمبود _ IQ زیر 70 .

Connection

This is the connection game where you have to connect dots from different colours. There is no timer or pressure; the more levels you can clear without help, the higher is your IQ:
 SIMPLE: connect dots that share the same colour and fill the hollow dots to pass the minimalistic puzzle levels.
 CHALLENGING: powered by the Infinity Loop team, this game is harder than any of our previous games, CONNECTION will challenge your logic skills, test your IQ and your ability to build a successful network.
 BEAUTIFUL: the CONNECTION between a minimalistic flat design and a soothing soundtrack will be highly appealing to your senses.
 STRATEGIC: free of time-limit rules, CONNECTION allows you to build your own strategy and link dots at your pace.
 FUN: level after level, you will find yourself wrapped into an immersive and enjoyable gameplay environment.
 FREE: CONNECTION is totally free and you can play all the time you want without costs. However, you can always buy hints to help you in harder levels or pay a symbolical price to remove the ads.


This IQ game is also a rethink on the approach of IQ testing. Even though this isn’t scientific, these are your results:
• Play 200 levels in less than 30 minutes: IQ Above 145 – Genius
• Play 200 levels in less than 50 minutes: IQ above 130 – Very Superior
• Play 200 levels in less than 1 hour and 15 minutes: IQ above 115 – Superior
• Play 200 Levels in less than 2 hours: IQ above 85 – Normal
• Play 200 levels in less than 5 hours: IQ above 70 – Dullness
• Play 200 levels in less than 10 hours: IQ below 70 – Borderline deficiency

لینک دانلود