تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Crafty Candy – Match 3 Adventure v1.91.0 همراه با فایل مود شده بازی

Crafty Candy – Match 3 Adventure یک بازی محبوب و جدید در سبک بازی های ماجراجویی و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلیت های اندرکیدی می توانن آن را همراهوبا فایل مود شده یا بدون محدودیت بازی به صورت کاملا رایگان از سایت ما download.ir دانلود کرده و از آن لذت ببرند . این بازی محبوبو تا کنون بیش از 5 میلیون دانلود را در جهان به خود اختصاص داده که نشان از محبوبیت و خوبی این بازی به کاربران است . همچنین این بازی دارای هزاران چالش و مرحله متفاوت می باشد که می تواند ساعت ها در روز شما را سرگرم خود کند . شما در ابن بازی در سرزمینی فانتزی گونه با سحر و جادو های مختلف و در میان میلیون ها کوکی و شرینی مختلف قرار خواهید داشت که در هر مرحله بسته به نوع چالش مختلف آن باید کوکی های هم نوع و همرنگ را در کنار هن قرار دهید تا آنها آزاد شدند و در صورت ادانه این کار در بازی برنده خواهید شد اما بازی به سادگی گفتن آن نخواهد بود و شما در مراحل بعدی این بازی با چالش ها و محدودیت های زمانی و … در این بازی رو به رو خواهید شد که بازی را برای شما چالشی تر و مشکل تر خواهد ساخت . همچنین چرخنده ای دایره ای شکل در این بازی وجود دارد که در هر روز یا هفته شما از طرف بازی بسته با شانس خود سکه ، امتیاط ، راهنمایی و دیگر قابلیت هایی را رایگان دریافت خواهید کرد .همینطور شما می توانید در این بازی به اکانت فیس بوک خود متصل شده و دوستان خود را به این بازی دعوت کرده و یا امتیاز های خود را با آنها مقایسه کنید و آنها را به چالش بکشید .برخی ویژگی های بازی Crafty Candy – Match 3 Adventure :-بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به اینترنت . -دارای بیش از 1000 چالش یا مرحله متفاوت در بازی . -دارای چرخ گردانی در بازی با برنده شدن رایگان مواردی در ان به صورت شانسی از طرف بازی . -بازی به صورت رایگان . -دارای نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . -قابلیت اتصال به اکانت فیس بوک خود و مقابسه امتیاز های خود با دیگر دوستانتان و یا دعوت آنها به بازی . -قابلیت باز کردن کوکی های جدید در طول بازی .

Crafty Candy - Match 3 Adventure v1.91.0

Match Magical Candies with OVER 5 MILLION PLAYERS WORLDWIDE!
Challenge yourself to thousands of DELICIOUS PUZZLES in a spellbinding magical MATCH 3 GAME! Join Candice, an apprentice witch, and Cookie, the adorable kitten, through an enchanted land of sweet treats! From marshmallow madness to gooey chocolate waterfalls, discover the tastiest adventure ever!
Enjoy this FREE GAME on your own or with friends, by matching deliciously colorful candies, and craft spells to blast your way to the top! Train your brain with a variety of perplexing puzzles, cast fizzy fireworks, and WIN ENCHANTING PRIZES! Spin the daily wheel to claim free rewards and boost your progress to the next level.
DOWNLOAD NOW AND ENJOY:
• 1,000’s of fantastically fun levels!
• Escape into a candylicous world dripping with creamy cakes, juicy jelly, sweet soda, and lovely lollipops!
• Unlock sweet new looks with the Witches Wardrobe!
• Outwit the tricky witch, Trixie, in magical Candy battles!
• Connect to Facebook to seamlessly sync your progress across devices!
• Keep track and compare your progress with your Facebook friends!

لینک دانلود