دانلود بازی اندروید Crazy Cake Swap v1.65

Crazy Cake Swap در سبک بازی های پازل است که برای دستگاه های کاربران اندروید طراحی شده است . شما شهری را فرض کنید که در آن پر از کیک و کلوچه مختلف است و شما یک شیرینی ساز هستید که می توانید کیک ها و کلوچه های متنوع با رنگ ها و سایز های متفاوت درست کنید و با آن ها از دوستان خود پذیرایی کنید . اما در طول بازی مراحل بالاتر به مراتب سخت تر و مشکل تر می شود و شما باید روش های جدیدی را یاد بگیرید تا بتوانید مراحل را بگذرانید . برای مثال شما می توانید چند شیرینی خامه ای متفاوت را با هم مخلوط کنید و یک خامه کیک درست کنید . شیرنی ها و کیک هایی که درست می کنید در اندازه و سایز های مختلف هستند که باید آن ها را به طور مرتب در قفسه ها جایگذاری کنید و برای مشتریان خود سرو کنید . در تمامی مراحل شما در حال به چالش کشیدن هستید که حوصله شما را سر نمی برد و همیشه روش های متفاوتی برای ساخت کیک و کلوچه هست که شما باید از آن ها استفاده کنید تا بتوانید وارد مراحل دیگر بازی شوید . همچنین شما می توانید از کیک ها و کلوچه هایی که درست می کنید عکس بگیرید و بعد آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید . این بازی از گرافیک بالا و کارتونی برخوردار است که هر کاربری را به سمت خودش جذب می کند پس برای یک بار هم شده پیشنهاد می کنیم که این بازی جذاب را امتحان کنید . اگر شما به این سبک بازی های پازل علاقه مندید Crazy Cake Swap را به هیچ عنوان از دست ندهید چرا که در مقایسه با بازی های سبک خود خودش از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است . هم اکنون شما می توانید آخرین نسخه از این بازی را همراه با نسخه مود آن در سایت ما دانلود کنید و ا بازی با آن لذت ببرید .

Crazy Cake Swap

Swap cakes in a crazy match-3 adventure starring YOU and YOUR friends! Escape to a crazy world where streets are filled with treats and YOU are the star baker. Satisfy YOUR friends’ cravings for sweets as you serve treats to become the best baker in the land.


Increasingly challenging puzzle play includes new ways to match and win. Solve hundreds of crazy cascading levels and match your way to sweet victory!


Key Ingredients:
★ NEW WAYS TO PLAY: Match-4 squares make frosting tubes, match paths to get customers to the door, and find friends buried below treats!
★ YOUR PHOTOS IN THE GAME: Add and share unique photos of your friends, family, and even your pets to be the stars of this crazy cake adventure!
★ EXPLOSIVE FUN: Rainbow stars, exploding cakes, and frosting tubes create confectionary cascades
★ EVERLASTING GAMEPLAY: 150+ challenging, yet satisfying levels
★ GET CONNECTED: Save your progress, connect with friends, and see their photo in your game


Enjoy explosive fun for the whole family! Download free today!


ADDITIONAL DISCLOSURES:


● Use of this application is governed by the Zynga Terms of Service. These Terms are available through the License Agreement field below, and at http://m.zynga.com/legal/terms-of-service.
● For specific information about how Zynga collects and uses personal or other data, please read our privacy policy at http://m.zynga.com/privacy/policy. Zynga’s Privacy Policy is also available through the Privacy Policy field below.
● The game is free to play, however in-app purchases are available for additional content and premium currency. In-app purchases range from $0.99 to $99.99.
● This game does permit a user to connect to social networks, such as Facebook, and as such players may come into contact with other people when playing this game.
● Terms of Service for Social Networks you connect to in this game may also apply to you.
● You will be given the opportunity to participate in special offers, events, and programs from Zynga Inc. and its partners.
● Must be 13+ to play.

لینک دانلود