تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Crazy Dino Park v1.30

Crazy Dino Park نام بازی جدید و جذاب در سبک بازی های پازلی و آرکید است که کاربران گوشی ها و تبلت های اندروید می توانند این بازی را به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل جدا نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن از سایت download.ir دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرند . این بازی محبوب بازی پر از رمز و راز و مکان های متفاوت برای کشف کردن اعماق زمین می باشد . شما در نقش یک سگ باید با شامه بسیار قوی خود بتوانید فسیل های قدیمی و با ارزش دایناسور ها ، حیوانات وحشی که منقرض شده اند و … را پیدا کرده و آن ها را مورد کاوش و تحقیقات قرار بدهید . شما در یک پارک علمی تحقیقاتی در موزه ای بزرگ استخدام می شوید و باید کار خود را افزایش دهید و به بهترین شکل و در زمان کم فسیل ها را پیدا کرده تا امتیاز و سکه های بیشتری را جمع کنید و بازی را ادامه دهید . همچنین شما در بعضی موارد برای پیدا کردن فسیل های در اعماق زمین باید پازل هایی را حل کرده و برای حل آنها احتیاج به تمرکز و قدرت فکری نسبتا بالایی می باشید که به جذابیت ها و چالش های بازی می افزاید . شما در بعضی موارد باید با پیدا کردن استخوان هایی متعدد از یک حیوان ناشناس آنها را با تجربه و قدرت فکری خود در کنار هم قرار دهید تا شکل نهایی آن حیوان را به دست آورید و آن را در موزه برای بررسی های دیگر قرار دهید و سکه های بیشتری را دریافت کنید به نسبت سخت تر و چالشی تر بودن کار . یکی از کار های دیگر شما در این بازی و برای افزایش امتیاز خود جذب مشتری می باشد که به دنبال فسیل هایی مشهور تر و جذاب تر برای بینندگان و تاریخ شناسان باشید و هم آنها را ترغیب کنید تا به موزه شما بیایند و بازدید کنندگان خود را افزایش دهید . اگر شما به دنبال بازی هیجانی و فکری و همراه با جهانی باز از تجربه های بسیار و سفر کردن به مکان های مختلفی از جهان هستید حتما این بازی محبوب در میان کاربزان اندرویدی را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن را از سایت ما دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید .برخی قابلیت های بازی Crazy Dino Park :-گشت و گذار در پارک های علمی و جذب مشتری و کشف فسیل . -بازی با گیم پلی فکری و اعتیاد آور . -بازی به صورت کاملا رایگان . -دارای ساپورت یا پشتیباتی بسیار قوی بازی در تلگرام . -بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به متصل بودن به اینترنت . -همراه با نسخه مود شده بازی . -دارای گرافیک انیمیشنی و جذاب بازی .

Crazy Dino Park

Welcome to Crazy Dino Park! Come and explore this unique place. Uncover the mysteries hiding just beneath the surface.


Venture into the wild to recover dinosaur fossils. Build new structures and entertain your visitors. Dive into this crazy amusement park and endorse its unique approach to science and history.


Managing a dinosaur park, especially as crazy as this one, is both a great responsibility and wonderful opportunity.


* Oversee numerous excavation sites to uncover fossilized remains of the dinosaurs.
* Solve jigsaw puzzles to bring these prehistoric creatures back to life.
* Discover new variations of your dinosaurs by combining them with each other.
* Develop your park by building new structures and pens for your growing collection of unique life forms.
* Find mysterious artifacts and bonus items during your expeditions.
* Attract the visitors and entertain them with new items and events. Gain popularity, earn more money and invest it to further grow your enterprise.
* Customize the look of your park by a wide selection of decorative items.
* Assemble a team of your strongest dinosaurs and test your skills against other players in the PVP Crazy Battle Arena.


Embark on this great adventure with a mix of management and exploration game. Dig dinosaur fossils from beneath the ground. Meet all the funny dinosaurs and our wacky Professor. Become a builder and owner of park from jurassic period, in this dinosaur fossil exploration game. Run your very own crazy dinosaur park and set out for the adventure of a lifetime!


“Crazy Dino Park” is FREE to download and FREE to play. However, you can purchase in-app items with real money. If you wish to disable this feature, please turn off the in-app purchases in your phone or tablet settings.


We make our games with love. If you like what we do, please do not forget to rate us.


If you encounter any problems with our game, please do contact us at support@idreams.pl and we’ll do our best to help you.لینک دانلود