تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Cure Hunters v1.2.6 + فایل مود

Cure Hunters نام بازی جذاب و همراه با هیجان در سبک با ی های اکشن و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما با صورت کاملا رایگان دریافت کرده و از آن لذت ببرند . این بازی در سال 2078 اتفاق خواهد افتاد که شهاب سنگی به صورت اتفاقی به کره زمین برخورد خواهد کرد و این شهاب سنگ حامل ویروسی خطرناک بوده است و بسیاری از انسان ها درگیر این ویروس می شوند و تبدیل به موجودات خطرناک ، بزرگ ، ترسناک و کشنده خواهند شد که شما به همراه گروهی از شکارچیان ماموریت پیدا خواهید کرد تا با این موجودات خطرناک درگیر شوید ، آنها را بکشید و سپس بقیه انسان ها را از این ویروس خطرناک در امان نگه دارید . شما در این مسیر ماجراجویی بسیار جذاب و مر از هیجان و آدرنالینی را پیش رو خواهید داشت که می‌تواند ساعت های زیادی شما را سرگرم خود کند . همچنین این بازی توانسته است با بیس از 10 هزار دانلود در سر تا سر جهان رتبه بسیار بالا و خوب 4.4 از 5.0 را در گوگل پلی از آن خود کند که نشان از محبوبیت و طراحی دقیق این بازی به کاربران می دهد . شما در این بازی می توانید با کشتن این موجودات امتیاز و سکه برای خود دریافت کرده و با جنع کردن آنها در طول بازی آیتم ها و سلاح های مختلفی را برای خود خریداری کرده و یا آنها را ارتقاء دهید .برخی قابلیت های بازی Cure Hunters : -بازی به صورت کاملا آفلاین -دارای داستانی جذاب -دارای گرافیک پیکسلی در بازی -قابلیت خرید ایتم های بازی -دارای فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی در بازی -دارای رتبه 4.4 از 5.0 در گوگل پلی

Cure Hunters v1.2.6

In the year 2078 a mysterious meteorite hit the surface of the earth. The impact caused the meteorite to release a virus which infected most of earth’s population. General “Vaccinez” quickly formed a squad of Cure Hunters who set out to find an antidote.
One of the recruits, “Dr. Dellton”, has been sent on a mission to cure an area of infected. And so the adventure begins.
Will you save the earth?
Features :
* Awesome action-paced platformer
* Collect a variety of characters with unique guns
* Beautiful pixel art graphics
* Retro music by Moose

لینک دانلود