تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Cut It: Brain Puzzles v1.2.1

Cut It: Brain Puzzles  یک بازی بسیار جذاب و محبوب در سبک بازی های پازلی و فکری است که همراه با نسخه مود آن در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است . در این بازی شما با پازل های رو به رو هشتید که برای برنده شدن و رسیدن به هدف بازی و شکل نورد نظر ان باید برش هایی دقیق با دست بر روی گوشی و یا تبلت خود انجام دهید و باید کاملا حساب شده انجام دهید تا بازی را ببرید و هم اگر می خواهید حرفه ای باشید ستاره های خود را در بازی به 3 ستاره تبدیل کنید . شما برای این کار باید بیشتر از همه باید از فکر و بعد از آن دقت زیاد استفاده کنید و هم منطقی باشید ، چون چیزی به غیر از منطق در این بازی نیست پس اگر شما هم طرفدار بازی های فکری برای افزایش هوش و دقت خود هستید این بازی جذاب را از سایت ما دانلود کنید و از آن لذت ببرید .قابلیت های بازی Cut It Brain Puzzles : -آموزش و تفکر و بهبود منطق و هوش خود در این بازی . -به چالش کشیدن خود و دیگران و رقابت با هم . -بازی افلاین و بدون احتیاج به اینترنت . -برای بازی احتیاج به آموزش یا دردسر خاصی نمی باشید . -همراه با لینک دانلود نسخه مود یا بدون محدودیت آن .

Cut It

Join the newest physics puzzles game “Cut It: Brain Puzzle” to training your mind with hundreds of levels and become a cutting master – Ultra sharp!


Drawing straight lines, slash to cut the shape and collect all stars to become a winner.
Cut it – cut the shapes with a super sharp cutting.


Explore all amazing things in ‘Cut It’:
– Training and improving your logical thinking in physics with hundreds of unique levels.
– Conquering new levels with the limited ultra sharp cutting strokes. Even pass the challenge with just one single cutting stroke.
– Challenging your thinking abilities and improving your cutting skills when exploring the high difficulty level. More and more interesting levels will be updated continuoustly.


Let’s be smart to win this game with 3 stars.

لینک دانلود