تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Dan The Man v1.2.92 همراه با فایل مود شده بازی

Dan The Man از دسته بازی های اکشن و مبارزه ای است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . داستان بازی از این قرار است که دشمنان به سرزمین شما حمله کرده اند و حالا زمان آن فرا رسیده است که شما به کمک مردم بروید و از آن ها در مقابله با دشمنان محافظت کنید . در این بازی شما در نقس قهرمان افسانه ای داستان هستید که باید به جنگ با دشمن بروید و تمام آن ها را نابود کنید تا یک بار دیگر بتوانید زمین را از دست این دشمنان خبیث نجات دهید . گیم پلی این بازی با دیگر بازی های اکشن و مبارزه ای تفاوت دارد و این است که گیم پلی Dan The Man به صورت پیکسلی است . زمان آن فرا رسیده است که مهارت های خود را در مبارزه نشان دهید شما باید دشمنان را یکی پس از دیگر از بین ببرید و لحظه ای درنگ نکنید چرا که همیشه دشمنان در کمین شما هستند . در طول بازی مهارت های مبارزه ای خود را تقویت کنید و از بین سلاح هایی که در بازی برای شما قرار داده شده است یکی را انتخاب کنید و با آن به جنگ با دشمن بروید . بعد از پایان هر مبارزه شما سکه و امتیاز دریافت می کنید که با استفاده از سکه ها و امتیاز هایتان می توانید سلاح های قوی تر را باز کنید و یا سلاح های قبلی تان را ارتقا بدهید تا به مراتب در مقابل دشمنانتان قوی تر ظاهر بشوید . در این بازی شما می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کرده و با این کار هیجان بازی را بیشتر کنید . با دوستان خود رقابت کنید و امتیاز های خود را با آن ها مقایسه کنید . با استفاده از سکه های بدست آمده بعد از هر مبارزه می توانید کاراکتر خود را ارتقا بدهید و یا ظاهر خوو را با تغییر دادن لباس هایتان عوض کنید . هر چه به انتهای بازی نزدیکتر می شوید مبارزه های شما سخت تر و مشکل تر می شود دشمنان شما قوی تر می شوند ک شما هم باید بیش تر از همیشه شکست ناپذیر بشوید تا بتوانید آن ها شکست دهید و جهان را از دشمنان خالی کنید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .

Dan The Man v1.2.92

Halfbrick studios, the creators of Fruit Ninja and Jetpack Joyride go back to their N64 roots to bring you an action platformer like no other. Featuring a Mario like hero, weapons that go boom and action that hits you like a slug to the chest, Dan The Man is the genesis of a new style of mobile game.
Play your way in Story Mode, Endless Survival Mode and Battle Mode to unlock costumes and upgrades and use arcade style controls to defeat super difficult bosses that will make you shake like jelly!
Ever wish you could take your favourite arcade game on the bus, train, plane or to the beach? Well now you can!
Download Dan The Man, the best retro arcade action game on mobile now.
KEY FEATURES:
– Bone-crunching boss fights. These robo monsters will hit you right in the gearbox!
– Powerful weapons and upgradeable attacks. Bring the sonic boom!
– Create custom characters or play as Dan, super girl Josie and Barry Steakfries (IAP)
– Test your skills in Battle Mode. Pow!
– Daily events with super rewards
– Secret areas brimming with treasure
– Pinpoint controls with support for gamepads. Just like playing Nintendo on your phone!
Play the story. Save the day. Be Legendary!

لینک دانلود