تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Dark Dungeon Survival -Lophis Fate Card Rougelike v1.0.3

Dark Dungeon Survival -Lophis Fate Card Rougelike در سبک بازی های کارتی و فکری است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و به علت تقاضای بالای کاربران قصد داریم هم اکنون این بازی جذاب و فوق العاده را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم . در این بازی شما به عنوان وارژان زمین یاد می شوید که بعد از مدت ها به قلعه های ویرانه خود باز می‌گردید . این بازی از صدا گذاری فوق العاده ای بد خوردار است که همراه با موسیقی متن دلنشین آن را بیشتر از قبل جذاب کرده است .Darkest Dungeon ار خطرناک ترین سیاه چال های موجود در بازی است . ماموریت شما در بازی این است که باید سیاه چال های بی رحم و تاریک را فتح کنید در این سیاه چال ها سیاهی و تاریکی تنها بخش کوچکی از سختی بازی است که شما پشت سر می گذارید و بعد از آن مشکلات گوناگونی برای فتح این سیاه چال ها برای شما اتفاق می افتد که در نهایت باعث جدال شما برای بقاء دد برابر نیروهای اهریمنی و بیماری های احتمالی روحی و جسمی شخصیت های بازی می شود . در طول بازی شش نقش مختلف با مهارت های مختلف حرفه ای و کارت های منحصر به فرد وجود دارد که هر نقش یک طرح مستقل و انتهای نبرد مستقلی برای خودش دارد . برای به پیروزی رسیدن در این بازی شما باید بتوانید رئیس نهایی که بسیار قدرتمند هست را شکست دهید تا به عنوان برنده بازی اعلان شوید . در حال حاضر بیش از 60 حالت اضطراری در این بازی قرار داده شده است که هر کدام از آن ها ماجراجویی بازی را بیشتر می کند . در بازی مجموعه ای از گروه های کارت اولیه با توجه به حرفه های مختلف وجود خواهد داشت . بازیکنان دائما می توانند کارت های دیگر را در طول فرایند بازی بدست آورند و به تدریج گروه های کارت را که مناسب آن هستند را کامل کنند . اگر شما هم از طرفدارن این سبک بازی ها هستید بدون شک این بازی هیجان انگیز را امتحان کنید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .

Dark Dungeon Survival v1.0.3

We fused card games and roguelikes together to make the best single player deckbuilder we could. Craft a unique deck, encounter bizarre creatures, discover relics of immense power, and Dark Dungeon Survival -Lophis Fate Card Rougelike is a single-player RPG card game.
The game incorporates the popular Roguelike game elements and creates rich unknowns and diversity, ensuring that the game experience is different for each time. In the game world, players need to make choices when encounter emergencies, and defeat the enemies in the adventure combat by establishing card group strategies so as to complete the adventure tour of the roles.
【Independent role story】
There are six different careers of roles with different career skills and exclusive cards. Each role has an independent plot and independent battle ending.


【Different chapters of the plot】
A total of four chapters are included. Maps and the regional guardians of each chapter are randomly generated. Players need to defeat the final boss to clear the stage.


【A Large number of emergencies】
Random emergencies will occur during the game and different decisions need to be made so the entire adventure may be influenced. Currently more than 60 emergencies have been designed in the game.


【Brain-burning card group building】
The card group building in the game adopts the method of DBG, which means players do not have to choose from a big card pool to build their own card group. There will be a set of initial card groups according to different careers. Players can constantly acquire other cards during the game process and gradually perfect the card groups that are suit them.

لینک دانلود