دانلود بازی اندروید Darkness Rises v1.11.0

Darkness Rises در سبک بازی های اکشن و انقلابی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما قصد داریم تا این بازی جذاب و هیجان انگیز را به حضور شما معرفی کنیم . داستان بازی از این قرار است که تاریکی در سرتاسر کشور فرا گرفته است که در آن انبوهی از شیاطین و دشمنان هستند که تصمیم دارند همه چیز را از آن خود کنند اما قبل از اینکه دنیا را ویران کنند باید دست به کار شوید و جهان را از شر شیاطین نجات دهید . این بازی از گرافیک فوق العاده بالایی برخوردار است و گیم پلی آن در سبکی نوآورانه طراحی شده است که با بقیه بازی های اکشن سبک خودش تفاوت دارد . هم اکنون زمان آن فرا رسیده است که مهارت ها و قدرت های خود را به نمایش در بیاورید و تا قبل از آن که دشمنانتان دنیا را تسخیر کنند آن ها را نابود کنید . در این بازی برای شما ماموریت هایی قرار داده شده است که در هر مرحله شما را درگیر جنگ های چالش بر انگیز می شود . شاید مسیر پیش روی شما کمی خسته کننده به نظر برسد اما نگران نباشید بازی شما را به چالش های هیجان انگیزی می کشد و می توان گفت که شما را برای ساعت ها میخکوب می کند . تصاویری که در بازی مشاهده می کنید بسیار خیره کننده و جذاب هستند و با گرافیک بالایی که دارد می توانید تجربه جنگ هایی خارق العاده را کسب کنید . اگر شما از علاقه مندان بازی های اکشن و جنگی هستید بدون شک Darkness Rises را از دست ندهید مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد . هم اکنون می توانید این بازی جذاب را بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود به همراه نسخه مود شده آن نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید .

Darkness Rises

Darkness crawls throughout the land and within it lurks a horde of ferocious demons ready to breach our gates. The path ahead will be grueling, but you must persevere and descend into hell itself to destroy this evil before it ravages our world.


Darkness Rises is a revolutionary Action RPG that blends gorgeous graphics, innovative gameplay, and intense boss battles, all within the palm of your hands.


From the earth-shattering Berserker to the magic-wielding Wizard – choose from a number of classes that fits your playstyle. Decimate fearsome monsters with a flurry of powerful skills or unleash them in the arena against other players.


Conquer the darkness before it conquers you.


Key Features:


BOSS FIGHTS
Engage in challenging boss battles that will put your skills to the test as you venture deeper into the abyss


AWE-INSPIRING GRAPHICS
Experience stunning visuals that will truly immerse you into the world of Darkness Rises


GROUNDBREAKING GAMEPLAY
Use the Soul Link ability to seize control of monsters and turn your enemies against themselves


EPIC DUNGEON RAIDS
Gather your allies and guildmates to explore menacing dungeons and discover rare loot


Follow us on official communities to get latest news and updates!
Facebook: www.facebook.com/NexonDarknessRises
PLUG: www.plug.game/darknessrises/

لینک دانلود