تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Dead In Bermuda v1.02 + دیتا

Dead In Bermuda نام بازی محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های استراتژی و بقاء می باشد که کاربران گوشی و تیلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت download.ir به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل دیتای آن به صورت جداگانه دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . داستان این بازی از آنجایی شروع می شود که شماوسوار بر هواپیمایی خواهید شد و در راه این هواپیما به علت نقص فنی سقوط خواهد کرد و شما جزو یکی از بازماندگان باید برای بقاء خود بجنگید و با گروه های دیگر در بازی که جزو بازماندگان می باشند همکارب کنید و مواد غذایی لازم ، چوب برای درست کردن اتش و پختن و گرما ، سر پناه برای در امان ماندن از باران و سرما و حیوانات و… پیدا کرده و همینطور به دنبال راهی برای فرار از این جزیره به یک شهر یا کشور باشید . این بازی با گرافیک خیره کننده و صدا گذاری بسیار جذاب و طراحی بسیار دقیق به همراه جزئیات دقیق می تواند شما را به وجد آورد و ساعت ها شما را برای بازی کزدن میخکوب خود کند . شما می توانید در طول بازی روابط میان دیگر بازماندگان را تقویت کنید و با استفاده از آنها قلمرو خود را گسترش دهید ، همینطور وسایل و ساخته های خود را ارتقاء دهید و قوی تر سازید و به دنبال هم فکری برای فرار از این وضعیت سخت و رنج آور باشید . اگر شما به دنبال بازی در سبک بقاء می باشید حتما حتما این بازی بسیار متفاوت استراتژی را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید و از آن لذت ببرید .برخی قابلیت های بازی Dead In Bermuda : -دارای گرافیک بالای بازی . -دارای بیش از100 منطقه مختلف برای کشف در نقشه خود . -قابلیت ساخت و ارتقاء ایتن های فراوان در بازی . -دارای سبک ماجراجویی بسیار هیجان انگیز و جذاب . -دارای گیم پلی اعتیاد آور بازی . -دارای فایل دیتای بازی .

Dead In Bermuda v1.02

DEAD IN BERMUDA is a survival management game with RPG and adventure elements, in which you lead a team of 8 survivors from a plane crash on a strange island. Assign your survivors to tasks, gain experience and develop your survival skills, research and craft new items for the camp, explore the island for resources and solve the mysteries behind an ancient atlantean prophecy.
Key Features:
- Manage the well-being of your team: they can die from Hunger, Fatigue, Sickness, Injury and Depression as well as lack of water.
- Relationships between characters evolve! They can argue, become friends and even lovers.
- Research & Craft to upgrade your camp.
- Deep RPG system running behind the scenes: the efficiency of every action is tied to character skill, opinions and the state of the character.
- Exploration: 100 map areas to discover, each with its own rewards… or traps!
- Randomized elements: the map, the items, the dialogs, the skills and traits of your characters changes every new game.
- Special encounters in the jungle with choose-you-own-adventure like elements.
- Easy to play, but hard to survive!

لینک دانلود