تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Dead Rain New zombie virus v1.5.9

Dead Rain : New zombie virus نام یک بازی زامبی کشی و محبوب است که همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن در اختیار کاربران دستگاه های اندروید قرار گرقته است . داستان این بازی از جایی شروع می شود که ویروسی در همه جای جهان پخش شده است و تقریبا تمام انسان ها به جز تعداد محدودی از آنها به زامبی های خون خوار تبدیل شده اند . شما جزو افراد بازمانده در جهان هستید که هنوز به این ویروس مبتلا نشده اید و باید با کشتن زامبی ها و ساختن مکان ها ، ساختمان ها . شهر هایی برای بقاء انسان های جهان بجنگید . همچنین پس از شیوع این ویروس و تبدیل شدن انسان های به زامبی شما دختر خود را گم کرده اید و باید به دنبال او بروید تا قبل از تبدیل شدن او به زامبی، دختر خود را نجات دهید و در حین پیدا کردن دخترتان با چالش های بسیار متفاوت و مشکلی در مقابل زامبی های مواجه خواهید شد که باید از تمامی آنها جان سالم به در ببرید تا موفق شوید دختر خود را پیدا کنید . همچنین این بازی دارای نوع های بسیار زیاد و متفاوتی از زامبی ها می باشد که نشان دهنده طراحی قوی این بازی محبوب می باشد . پس اگر شما هم از طرفداران بازی های زامبی کشی یا بقاء هستید حتما این بازی محبوب و متفاوت را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه مود شده آن دریافت کنید و از بازی کردن آن لذت ببرید .برخی ویژگی های بازی Dead Rain : New zombie virus :– مراحل متعدد بازی همراه با زامبی های مختلف . – شما می توانید از بازی و داستان بدون گفتگو لذت ببرید . – بازی اکشن با کنترل عالی و تجربیات تعاملی . -دارای گیم پلی اعتیاد اور بازی . -دارای نسخه مود شده یا بدون محدودیت بازی . -بازی به صورت آفلاین .

Dead Rain : New zombie virus

An independent and ambitious game developer has created one of the best platform games of this year you will never forget!


“The world is infected with an unknown virus and plagued by unending rain.
Infected people behave like zombies, and trees are growing from their bodies.
It seems that these trees sprouting from zombies are growing fast as a result of the endless rain. You must find your daughter who got lost during the hurried escape.”


– A story of survivors in a zombified world infected by an unknown virus.


– You can enjoy the game and story without dialogue.
– Numerous stages with various zombies.
– Customize your own fighting style with a combination of various items.
– Action play with great control and interactive experiences.

لینک دانلود