دانلود بازی اندروید Defender Battle: Hero Kingdom Wars – Strategy Game Premium v1.3 همراه با فایل مود شده بازی

Defender Battle: Hero Kingdom Wars نام بازی جدید و محبوب در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت ان را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را برای ما ارسال کنند . شاهزاده ای به نام آرتور که حالا بزرگ شده است و راه خود را برای پادشاهی باز کرده و بر تخت پادشاهی نشسته است توسط دشمنان تحدید شده است و سپس قلمرو او به نابودی رفته است . شما باید ارتش و نیروها را به دست گرفته و دوباره به این پادشاهی و قلمرو جان بدهید و باز دوباره به دوران اوج بازگردید . شما باید با نیروهایی که در دست دارید و هر کدام قابلیت های متفاوتی را دارند و شما باید به نسبت استراتژی هر حمله آنها را درست چیده و در کنار یک دیگر به جنگ بروید . شما در این بازی جنگجو هایی مانند جنگجو، جادوگر، وایکینگ، گردن کلفت، اژدها، کماندار یا قاتل و .. را در دسترس خواهید داشت که باید آنها را در طول مسیر بازی و با جمع کردن سکه ، الماس ، منابع و … آنها را باز کرده و همینطور انها را ارتقاء دهید تا بتوانید به جنگ ها سنگین تری بروید و آنها را پیروز شوید . شما می توانید وسایل دفاعی خود را هم ارتقاء دهید و قوی سازید که مهمترین آنها دیوار شما می باشد که با قوی تر کردن آنها می توانید نفوذ دشمنان را به مراتب سخت تر کرده . شما در این بازی می توانید در 60 نبرد مختلف با فضاهای متفاوت بچنگید و با پیروزی های خود دوباره پادشاهی خود را به اوج برسانید .برخی قابلیت های بازی Defender Battle: Hero Kingdom Wars :-بازی استراتژی با گرافیکی بالا .-قابلیت ارتقاء وسایل دفاعی خود و همینطور سربازان خود .-بیش از 60 نوع چالش مختلف در بازی .-دارای نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی بازی . 

Defender Battle Hero Kingdom Wars v1.3

Prince Arthur has grown up and is on his way to find the lost king of the kingdom. Outside of the castle the dark forces are surrounding his kingdom and prevent the knights from seeking the king. In Frontier Wars 2 – Rival Kingdoms You will become a hero and lead your army, summon reinforcements, command your troops, recruit eleven warriors and face legendary clan monsters on a quest to save the Kingdom from the forces of darkness!
Features of Frontier Wars 2 – Rival Kingdoms:
– Many heroes with unique skills: warrior, witch, viking, werewolf, dragon, archer or assassin.
– The mercenary system with unique battlefield skills.
– Upgrade your castle and get special army troops: Human, Wizard and Elements.
– More than 60 different types of enemies, they belong to different kingdoms and create a kingdoms war.
– A new strategy war gameplay with the combination of role-playing and action games
– Master and upgrade 8 legendary heroes and their awesome powers and spells.
Choose your champions to lead your troops to victory! Become a legendary hero and make your kingdom the strongest kingdom. Your only chance to defend is to attack first and use the most appropriate tactics. Use all your power in Frontier Wars

لینک دانلود