دانلود بازی اندروید Dinosaur Hunter 2018 v3.1

Dinosaur Hunter 2018 در سبک بازی های اکشن است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . به دنیای دایناسور ها خوش آمدید در این بازی جذاب شما در دوران دایناسور ها قرار می گیرید . در این بازی شما می توانید تجربه شکار کردن فوق العاده جذاب را در جنگل بدست بیاورید . ماجراجویی شکار دایناسور را آغهز کنید و از آن لذت ببرید . بدون شک یکی از زیبا ترین و هیجان انگیز ترین بازی های شبیه سازی شده برای دستگاه های اندروید است که می توانید تجربه کنید . این بازی از دسته بازی های بقاء است که تا آخر بازی شما باید تمام تلاش خود را بکنید و زنده بمانید در هر مرحلهاز بازی چالش های جدیدی روبه روی شما است پس خودتان را برای نبرد با دایناسور ها آماده کنید . در این جهان حیوانات وحشی شما به سادگی می توانید جان خود را از دست بدهید پس باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن انجام دهید . یکی دیگر از ویژگی های این بازی جذاب این است که از موزیک و صداهای ترسناک برخوردار است شما می توانید صدای فریاد کشیدن دایناسور ها را به خوبی بشنوید و این صدای است که قلب شما را از جا می کند . در هر ماموریتی که به شما داده می شود امتیاز ها و پاداش ها را جمع کنید تا بتوانید برای ماموریت های بعدی وسایل و سلاح های قوی تری تهیه کنید . اگر از طرفداران بازی های اکشن و شکار دایناسور ها هستید بدون شک این بازی بسیار برای شما مناسب است . اگر به این بازی فوق العاده علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه نسخه مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Dinosaur Hunter 2018 :-پشتیبانی از گرافیک واقع گرایانه و جلوه های تصویری ویژه . -دارای گیم پلی فوق العاده با انیمیشن های حمله -دارای موسیقی اکشن و کنترل صدا .

Dinosaur Hunter 2018

Dinosaur Hunter 2018 brings you the best hunting games experience. Look out for various gun upgrades to make the best shots. Be careful, because in this dino safari adventure with a mix of action and danger not only you’re hunting in the forest, but also you’re being hunted. All dinosaurs are in full 3D complete with their terrifying roars! In your mission you gain points and experience, the faster you get them the more bonus you receive.


This outstanding high-end shooting simulation game of hunting in the jungle gives you the wonderful opportunity to explore and dive into the impressive super dinosaur hunter adventure. Dynamic shadows, hi-res textures and realistic dino models all combine to make this one of the most beautiful shooter simulation game on your mobile device! Make your kills and complete them all for even greater rewards! In this world of wild animals quest, you need to be on survival mode and kill other wild animals to survive for longer.


Dinosaur Hunter 2018 Features:


– Realistic dino models with animations
– High-quality realistic graphics and special effects.
– Awesome gameplay with attacking animations
– Forest environments and multi-level quest!
– Action music and control sounds.
– Actual thrill of chases
– Amazing graphics and prehistoric jungle environments
– Many thrilling levels
– Smooth and easy controls.
– Free online open-world game: play it on android & tablets.
– Fabulous sound effects.


How to Play:-
– Use the joystick to move.
– Tap right button to jump

لینک دانلود