تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید DomiNations Asia v7.700.700

DomiNations Asia نام بازی جدید و با طراحی جذاب در سبک بازی های استراتژی و اکشن برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که کاربران می توانند آن را به صورت کاملا رایگان و در نسخه apk آت را از سایت ما دانلود کرده و از آن لذت ببرند . شما در بازی نقش رهبری قدرتمند را خواهید داشت که در ابتدا یک روستای کوچک و بدون امکانات زیادی را در اختیار می گیرید و باید با منابع کمی که در اختیا خواهید داشت شروع به ساخت این روستا کنید و آن را گسترش دهید به طوری که سربازانی را برای خود استخدام کنید و با آنها به جنگ در روستا ها ، شهر ها و دیگر قبیله ها بروید و منابع و سکه های آنها را غارت کنید تا بتوانید روستای خود را بسازید ، منابع خود را افزایش دهید ، خانه های خود را ارتقاء دهید ، قابلیت سربازان را بالا تر ببرید تا بتوانید به جنگ های بزرگتری بروید ، دستگاه هایی را برای استخراج منابع خریداری کنید و بسیاری موارد دیگر که بسیار شما را سرگرم خواهد کرد و برای شما جذاب خواهد بود . این بازی کاملا به صورت آنلاین بوده و شما با دشمنان واقعی در زمان های واقعی و در سرتاسر جهان خواهید جنگید و همینطور آنها هن برای حمله به حکومت شما قدرت خود را جمع آوری خواهند کرد و شما باید ساختمان های خود را از قبل قوی سازید ، دیوار هایی با استحکام بالا را دور ساختمان های خود بکشید ، سلاح های دفاعی مانند منجنیق ، کنون ، برج های تیر اندازی ، تله ها و بسیاری موارد دیگر را با استراتژی درست قرار دهید تا جلوی حملا و غارت از منابع خود را از آنها بگیرید و با قدرت به حکومت خود برسید . در این بازی شما می توانید ملیت هایی مانند رومی ها، بریتانیایی ها، چینی ها، فرانسوی ها، آلمانی ها، ژاپنی ها، کره ها و یونانی ها را با قابلیت های متفاوت انها را برای خود انتخاب کنید که بازی برای شما در هر حالت به صورت متغییر رقم خواهد خورد و جزو جذابیت ها و طراحی بسیار قوی این بازی می باشد . همچنین شما دانشمندانی را می توانید برای حکومت خود پرورش دهید و از آنها اختراعاتی مفید در راستای قدرت دفاعی ، حمله ای ، کمک به استخراج و دیگر موارد را خواستار باشید و انها با تلاش و سرمایه بتوانند انها را در اختیار شما بگذارند تا پایه حکومت خود را قوی تر سازید . شما برای نصب این بازی احتیاج به اندروید نسخه 5 به بالاتر خواهید داشت و نوارد خرید بسیار زیادی در بازی وجود خواهد داشت که شما می توانید هم از طریق بازی کردن و جمع اوری سکه و الماس انها را خریداری کنید و یا با مرداخت پول الماس خریداری کنید تا بتوانید ان منابع را آزاد کنید و خریداری کنید .برخی قابلیت های بازی DomiNations Asia : -قابلیت تشکیل گروه و قدرتمند ساختن حکومت خود . -بازی به صورت کاملا آنلاین . -نبرد با دیگر افراد واقعی در سر تا سر جهان . -قابلیت انتخاب میان ملیت هایی مانند رومی ها، بریتانیایی ها، چینی ها، فرانسوی ها، آلمانی ها، ژاپنی ها، کره ها و یونانی ها . -قابلیت خرید از بازی با پول واقعی . -قابلیت ارتقاء ساختمان ها ، سلاح ها ، سربازان ، منابع و … -مناسب برای اندروید نسخه 5 به بالا . -قابلیت استخدام مخترع هایی در بازی . -دارای گرافیک بالای بازی . -بدون تبلیغات هنگام بازی . -قابلیت خرید و فروش با سکه یا مبادله کالا به کالا . -همراه با فایل نصبی apk بازی .

DomiNations Asia v7.700.700

Grow a flourishing civilization and journey through all of human history as the leader of a mighty Nation!
– Dominations: Great Leader Update
– University Feature Added to Meet World’s Great Leaders


– BUILD a unique village of your own design.
– LEAD loyal citizens from the dawn of antiquity to the modern era.
– BATTLE cooperatively and competitively with players with players from across the world.
– RAID competing Nations for all their good loot!
FROM THE STONE AGE TO THE SPACE AGE
In DomiNations, lead a village of early hunters and gatherers on their conquest through the ages from the dawn of civilization to the modern era. It’s up to you to design a small town and grow it into a thriving metropolis. Build historic Wonders of the World, including famous landmarks like the Pyramids of Egypt and the Roman Colosseum. Tackle historic battle campaigns to collect important resources and upgrade your city as you advance through history!
CHOOSE YOUR NATION AND LEAD AN ARMY
Take charge of one of 8 fearsome Nations on its journey through time. Choose from the Romans, British, Chinese, French, Germans, Japanese, Koreans and Greeks. Each Nation has a special strength empowering you to build unique units who fight to advance your city, like longbowmen, vandals, and the mighty samurai!
DISCOVER NEW TECHNOLOGIES
Research new materials, invent advanced weaponry, and develop trade to grow a bustling economy. Through scientific discovery, strengthen your troops with better equipment, upgrade your buildings and town center with modern materials, and bolster your defenses as you grow stronger. Legendary game designer Brian Reynolds brings history to life in every era as key advancements from each period in history will help you progress your epic civilization!
FORM AN ALLIANCE AND WAGE WORLD WAR
Put your powerful Nation to the ultimate test in PvP combat and raid your enemies’ cities for huge bunches of loot! Fight for crucial resources, untold wealth, and total domination. Team up with other skilled rulers and forge an unstoppable Alliance. Unleash the full force of your armies to outwit and outlast your opponents in 50-on-50 Alliance warfare to conquer the globe in World War. Triumph and take home the spoils of war!

لینک دانلود