تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Doom & Destiny Advanced v1.8.1.7

Doom & Destiny Advanced در سبک بازی های نقش آفرینی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . در این بازی شما در نقش قهرمان های قدرتمند قرار می گیرید که قرار است با سالامون های آهنین و تاجر های تجاوز گر و شر روبه رو شوید . این افرا خطرناک قصد دارند تا کل جهان را به سلطه خودشان دربیاورند و تنها کسی که می تواند جلوی آن ها را بگیرد شما هستید پس وقت را تلف نکید چرا که زمان آن فرا رسیده است که مهارت های خود را به نمایش بگذراید و جهان را از دست این موجودات خبیث و شر نجات دهید . در این بازی به غیر از شما 15 قهرمان دیگر با نیرو های منحصر به فرد وجود دارد که شما می توانید با آن ها وارد میدان جنگ بشوید . در این بازی شما با بیش از 200 دشمن متفاوت با مهارت های متفاوت رو به رو هستید که برای نجات جهان باید بتوانید همه ی آن ها را از روی زمین محو کنید . بیش از 500 مکان مختلف در بازی وجود دارد که شما می توانید در همه ی آن ها به جست و جو و کاوش بپردازید . قبل از هر نبرد باید تمام نقاط ضعف و قوت دشمن خود را بررسی کنید ، مکانی که در آن مستقر شده اند را جست و جو کنید و با نقشه های ماهرانه جلو بروید تا بتوانید آن ها را شکست دهید . این بازی می تواند به راحتی شما را برای ساعت ها بر روی زمین میخکوب کند چرا‌که کل بازی بیش از 30 ساعت ادامه خواهد داشت پس نگران زود تمام شدن آن نباشید . اگر از طرفداران بازی های نقش آفرینی همراه با داستان های شگفت انگیز هستید بدون شک Doom & Destiny Advanced Premium را برای یک باز هم شده امتحان کنید این ‌بازی را می توانید در اوقات فراغت خود انجام دهید . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .برخی از ویژگی های بازی Doom & Destiny Advanced :-دارای بیش از 15 قهرمان دیگر با مهارت های منحصر به فرد . -دارای بیش از 200 دشمن متفاوت . -دارای بیش از 500 مکان متفاوت در بازی برای جست و جو و کاوش در آن ها .

Doom & Destiny Advanced Premium

STORY UPDATE # 2 is now AVAILABLE!
An additional 45 MB download is required to play.

Nerds are back into this preposterous turn-based rpg! Fight against Solomon Steel, the evil businessman, while he tries to conquer the universe with his ruthless startup! Get involved with the development of the game, experience glitches as never before and create with us the game of YOUR dreams!


WHAT IS DOOM & DESTINY ADVANCED?
Do&De Adv is the sequel, prequel and reboot of Doom & Destiny. It features a huge world map, awesome action-packed turn base combat, crazy party customization, cross-platform multiplayer, talkative characters, secrets, gags, nerdy jokes and an ever-expanding storyline!


WAIT WHAT? SEQUEL, PREQUEL AND REBOOT?
Oh yes! It’s a “sequel” because it’s the second installment of the “Doom and Destiny series”. It’s a “prequel” because it’s set in a timeline preceding the events of Doom & Destiny, BUT it’s also a “reboot” because while using the same premise and the four main characters, it tells a brand new story set in a different timeline and even dimension than Doom & Destiny.


WHAT ABOUT UPDATES?
Doom & Destiny Advanced is constantly updated with EXTRA FREE CONTENT!
The plot will grow and expand! Missions, side-quests and adventures will be added on a monthly basis!
Your feedback will help us improve the gameplay and craft a great rpg, YOUR rpg!


THAT’S AWESOME, BUT WHAT’S IN DO&DE ADVANCED?
* 15 hours of brand new comical and ever-expanding storyline!
* Huge world to explore filled with secrets, fun lore and crazy monsters!
* Full freedom of hero’s stats customization at each level up!
* 15 Classes (and more to come!) to change the role of each nerd: from wizard to sorcerer, from thief to cook!
* 22 Cosplays! Change your hero’s outfit!
* Dynamic turn based combat with mid turn reaction and counter attacks!
* 150+ Special Powers!
* 200+ Mean Monsters!
* 500+ Locations!
* 60.000+ Words of Text!
* Online cross-platform PvP and Co-op! Summon your friends’s party to fight with or against them!
* Burp into noblemen’s face and blow-up chickens!
* Nerds never die ?

لینک دانلود