دانلود بازی اندروید Doom Dunes v1.14.0 همراه با فایل دیتای بازی

Doom Dunes نام بازی گرافیکی و 2 بعدی در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که کاربران دستگاه های اندرویدی می توانند آن را همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه از سایت ما دانلود کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . این بازی استراتژی به صورت آنلاین بوده و شما با گروه های مختلف در سر تا سر جهان باید به بازی بپردازید که حس واقعی تر و جذاب تری از بازی را به شما خواهد داد . سما در نقش پسر پادشاه این نقش را خواهید داشت که قلعه اولیه خود را ساخته و با امکانات ناچیزی که در ابتدا خواهید داشت از آن مراقبت کنید و نقشه و محل وسایت نظامی یا منابع خود را با استراتژی دقیق انتخاب کنید و همچنین در طول بازی با حمله به دیگر قلعه ها و تصرف و غارت از آنها سکه و منابعی دیگر را برای افراد خود فراهم کنید و به همین ترتیب با ارتقاء وسایل مورد نیاز یا خرید سربازان یا وسایل دفاعی جدید قلعه خود را گسترش دهید و به جنگ های مهم تر و بزرگ تری ما بگذارید و همچنین در مقابل حمله دشمنان خود را مقاوم تر سازید . همچنین شما می توانید برای تامیین غذای قلعه خود افراد شکارچی خود را به دنبال شکار فرستاده و گوشت و مواد خوراکی قلعه خود را تامیین سازید و مراقب آنها باشید که در صورت دزدیده سدن شما و افرادتان به مشکل خواهید خورد . این بازی در حالت جنگ به صورت 3 بعدی در می آید تا شما با درکی قوی تر و هیجانی تر به جنگ های خود بپردازید . همچنین آموزش افراد خود در قبیله جزو وظایف شما خواهد بود که باید حتنا در طول بازی به آن بپدازید تا سطح قله و پادشاهی خود را افزایش دهید . همینطور شما می توانید در بازی با دیگر قلعه ها در بازی هم گروه شوید و از آنها کمک بگیرید یا کمک کنید و در مواقع جنگ با افراد بیشتری به جنگ بروید که احتمال برد شما را قوی تر خواهد کرد .برخی ویژگی های بازی Doom Dunes :-قابلیت بازی به صورت آنلاین . -ساخت و ارتقاء قلعه و نیروهای خود . -آموزش به افراد خود در طول بازی . -تامیین مواد غذایی و گوشت از طریق شکار . -قابلیت همکاری با دیگر گروه های بازی . -بازی به صورت 3 بعدی در حالت جنگ . -قابلیت غارت سکه و منابع دشمنان خود بعد از بردن در جنگ . -قابلیت گسترش قلعه خود در طول بازی . -همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .

Doom Dunes v1.14.0

Make friends and enemies with players from all over the world in this new action packed strategy hit!
Doom Dunes lets you take on the role of a noble prince with big ambitions! Form alliances with influential princes and develop your humble castle into a bustling empire. Collect riches from faraway lands, hunt wild creatures and train an elite army to fight opponents on the battlefield!
Features:
1. Strategic gameplay: reinforce your army through research and recruitment. Know when to lie low and when to attack!
2. Teamplay goes global: be part of an international alliance where you can research, hunt and fight side by side!
3. Real-time 3D combat: follow PvP battles in real-time, send reinforcements and supplies!
4. Build, train & prosper: Build up your base, collect resources, bulk up your army & build a mighty empire!
5. Conquer the world: Vanquish roaming monsters for the treasures they hold. Attack other players’ castles to plunder their resources & climb to the top!

لینک دانلود