تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Elite Bridge Builder- Mobile Fun Construction Game v1.1.3

Elite Bridge Builder- Mobile Fun Construction Game یک بازی جذاب و جدید در سبک بازی های استراتژی و فکری است که برای گوشی های و تبلت های اندروید همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت آن دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید . شما در ابن بازی نقش یک معمار حرفه ای را دارید که باید با دقت و استراتژی درست پل هایی را طراحی کنید که بتوانند ماشین ها از روی آن را رد بشوند و همچنین وزن ماشین بر روی پل تحمل شود . شما باید دقت زیادی برای طراحی این پل ها داشته باشید و از فکر خود برای ساختن آنها استفاده کنید . این بازی دارای حالت های متفاوفتی می باشد که می توانید از آنها انتخاب کنید تا تنوع بیشتری در بازی برخوردار شوید و هیجان و چالش آن برای شما بیشتر شود و بیشتر لذت ببرید . شما در بازی برای ساختن پل ها می توانید از مصالح مختلفی مانند چوب، طناب فولادی و فولاد و … انخاب کنید و پل های خود را با آنها طراخی کنید و باید به طور دقیق و با استراتژی قوی از مصالح خود استفاده کنید . :-بازی به صورت آفلاین می باشد .-دارای نسخه مود شده یا بدون محدودیت بازی می باشد .-قابلیت انتخاب بین موادی مانند چوب، طناب فولادی و فولاد برای ساخت مصالح .-دارای گیم پلی متنوع و جذاب در بازی .-دارای حالت های مختلفی در بازی . 

Elite Bridge Builder v1.1.3

Unique architectures
Different styles of bridge design!
Use your wisdom to build different bridges and make the best choice!
Become the master of the bridge!


Game features:
– Game modes are diverse:
The game has a variety of scenes to unlock- ground, space, etc. The easy mode makes it easy for you to build bridges
– The gameplay is varied:
Each level has different restrictions. Under various restrictions, can you successfully build a bridge that allows vehicles to pass? On this basis, use less money to complete your most satisfying artwork!
– Realistic physics engine:
Enjoy the realistic simulation of the scenes of various vehicles crossing the bridge, as well as the pressure, material bearing, etc. More unexpected and interesting things are waiting for you to discover!
– A variety of building materials:
Multi materials like wood, steel rope and steel are available for you to choose from. Complete your artwork with different materials!
– Download the bridge quickly and join us to be the most interesting designer

لینک دانلود