تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Epic Battle Simulator v1.6.61

Epic Battle Simulator در سبک بازی های شبیه سازی شده است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و ما به علت تقاضای بالای شما کاربران عزیز قصد داریم تا هم اکنون این بازی فوق العاده جذاب را خدمت حضور شما دوستان عزیز معرفی کنیم . اگر از طرفداران بازی های حماسی هستید و همیشه دنبال یک بازی در این سبک بوده اید بدون شک مطمئن باشید که آن را پیدا کرده اید . در این بازی شما می توانید صحنه نبرد را شبیه سازی کنید و آن را تست کنید و از این روش بفهمید که کدام یک از آرایش های نظامی و تاکنیک های جنگی شما کار آمد تر و بهتر است . سربازان خود را انتخاب کنید و آن ها را بر روی نقشه به طور دقیق قرار دهید برای شروع نبرد باید گزینه Go را بزنید تا نبرد بین دو ارتش آغاز شود . برای تست نبرد های حالت شبیه سازی شده شما می توانید هر دو ارتش خودتان و دشمن را به طور دقیق بر روی نقشه قرار دهید پس از آن به میدان جنگ بروید و نبرد را شبیه سازی کنید . این بازی بهترین استراتژی شما برای پیروزی است شمد می توانید بار ها و بار ها ارتش خود را بر روی نقشه قرار دهید و نبرد بین دو ارتش را آغاز کنید و به نقاط ضعف ارتش خود پی ببرید تا بتوانید در نبرد های بعدی نقاط ضعف ارتش خود را تقویت کنید و قوی تر پیش بروید . همچنین سربازان چند گانه در اختیار شما هستند که می توانید آن ها را برای چیدمان ارتش خود انتخاب کنید و این تصمیم کاملت بر عهده شما است که ارتش خود را جوری که می خواهید بچینید . سربازان شما می توانند از انواع سلاح های جنگی استفاده کنند که این سلاح ها شامل شمشیر ، سپر ، spears ، hammer، bows ، توپ ، اسلحه و … می شود . اگر شما هم از طرفداران بازی های حماسی و استراتژی هستید بدون شک برای یک باز هم شده Epic Battle Simulator را امتحان کنید چرا که این بازی به تنهایی می تواند مهارت های استراتژی شما را تقویت کند . اگر به این بازی علاقه مند شده اید هم‌ اکنون می توانید آخرین نسخه از این بازی را به همراه فایل مود شده آن بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .

Epic Battle Simulator v1.6.61

Looking for the most epic battles in your life ?
Then you found what you were looking for !


You can play against provided levels or build your own test battle.


For the level mode:
Use the gold provided in each level to select your troops and accurately place them on the map. Tap “GO” to start the battle simulator against the enemy’s army.


For the test battle simulator mode:
Place both yours and the enemy’s army. Proceed to the battlefield and watch the battle as it is simulated!


It is totally up to the best strategy to win! With the most accurate placement of your army you will get the best results!


Multiple troops are available to choose from and more to come! It is totally up to you to build your army!
Fighters with swords, shields, spears, hammers, bows, cannons, guns and more are waiting for you to choose! Don’t wait, try it now!

لینک دانلود