دانلود بازی اندروید قهرمانان حماسه جنگ Epic Heroes War v1.11.2.377

به روز رسانی :

1399/02/30 نسخه v1.11.2.377 اضافه شد .

Epic Heroes War

نام بازی حماسه ای و با طراحی متفاوت وبا سبکی اکشن و نقش افرینی قهرمانان می باشد که کاربران گوشی ها و تبلت های اندروید می توانند آن را همراه با نسخه مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را از سایت ما به صورت رایگان دانلود کرده و از آن لذت ببرند . این بازی با گرافیکی 2 بعدی می باشد که شما باید به صورت کاملا استراتژیکی بازی خود را به جلو ببرید . شما کنترل خدای خود را به دست دارید و باید از دیگر موجودات عجیب و افسانه ای این بازی که دارای قابلیت های جنگی متفاوتی می باشند استفاده کرده و به جنگ های پیش رو با استراتژی خاص خود بروید . شما در این بازب باید با انبوهی از دشمنان بجنگید و در چاش های بسیار زیادی شرکت کنید که تمامی آنها برای شما جذاب خواهد بود و در طول بازی می توانی امتیاز های کسب کنید تا با استفاده از آن دیگر موجودات بازی را باز کنید و قابلیت هیولاهای خود را ارتقاء دهید تا به چالش های مشکل ترب بروید و امتیاز های بیشتری را کسب کنید .برخی قابلیت های

بازی Epic Heroes War

:-بازی به صورت آفلاین یا بدون احتیاج به اتصال به اینترنت . -دارای بیش از 20 قهرنان مختلف با قابلیت های متفاوت آنها . -دارای بیش از 250 جنگ یا چالش متفاوت در بازی . -دارای 60 سطح مختلف در طول بازی . -دارای مبارزات با boss یا رئیس که دشمنان با قدرت بسیاری می باشند . -قابلیت دعوت دوستان خود در سایت های اجتماعی به بازی . -همراه با نسخه مود شده با بدون محدودیت پولی بازی .
نام: Epic Heroes War
حجم فایل: 101 مگابایت
شرکت سازنده: DIVMOB
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v1.11.2.377
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 2.3.2 به بالا

Epic Heroes War v1.11.2.377

Epic Heroes War is a real-time strategy game, online side-scroller defense combines RPG. Build up a powerful army and slaughter enemy hordes in quests and battles with other players!
Key features:
an unique game on the Store
20+ heroes with unique skills
250+ items
20+ units
60 campaign levels, Online PvP, Domination, Challenge, Heaven & Hell map …
Social features
In-game event

لینک دانلود