تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Exploding Kittens – Official v4.0.0

Exploding Kittens یک بازی بسبار جذاب کارتی و همینطور محبوب در میان کاربران دستگاه های اندروید است که همراه با نسخه مود و رایگان آن در این سایت در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است . در ای بازی کارتی شما باید به صورت آنلابن بازی کرده و بین 2 تا 5 نفر باشید که جذابیت بازی در تعداد بالای شرکت کننده ها بسیار بیشتر می شود و می تواند در این صورت بسیار اعتیاد آور باشد . بازی به این صورت است که بازیکنان در میز کارت هایی دارند که باید از میان آنها به صورتی که آنها رو نیستند کارتی را انتخاب کنند و بازی ادامه پیدا می کند تا زمانی که یکی از بازیکنان کارت گربه انفجاری را از روی بد شانسی انتخاب کند و در این صورت آن بازیکن از بازی حذف شده و این بازی به همین صورت ادامه می یابد ، اما اگر کسی که کارت گربه انفجاری را بر می دارد از قبل کار خنثی کننده را در دست داشته باشد می تواند از آن استفاده کند و کارت گربه انفجاری را خنثی کند و آ« کارت را در بین دست های خود نگه دارد و از دور بازی حذف نشود و همینطور کارت هایی در بازی هستند که با برداشتن آنها شما به بردن نزدیک تر می شوید ولی باید حواستان را جمع کنید تا کارت های گربه انفجاری بر ندارید تا از بازی بازنده کنار نروید و همینطور در بازی کارت هایی هم جهت کاهش سرعت شما در روند بازی برای برنده شدن هم وجود دارند که باید به آنها هم نزدیک نشوید تا زود تر از شما رقیبانتان برنده بازی نشوند . پس اگر شما هم از طرفداران بازی های کارتی و چند نفره جدید هستید این بازی محبوب را که امتیاز بالایی را هم از آن خود کرده را دانلود کنید و از بازی کردن آن لذت ببرید .

Exploding Kittens – Official

Created by Elan Lee (Xbox, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal), and Shane Small (Xbox, Marvel).


KEY FEATURES:


– Exploding Kittens is a multiplayer card game for people who are into kittens and explosions and laser beams and sometimes goats.


– Play with 2 to 5 friends or strangers online


– All art illustrated by The Oatmeal


– New cards exclusive to the digital version of Exploding Kittens


– The digital version of the most backed game in Kickstarter history


In this highly-strategic, kitty-powered version of Russian Roulette, players draw cards until someone draws an Exploding Kitten, at which point they explode, they are dead, and they are out of the game — unless that player has a Defuse card, which can defuse the Kitten using things like laser pointers, belly rubs, and catnip sandwiches. All of the other cards in the deck are used to move, mitigate, or avoid the Exploding Kittens.

لینک دانلود